Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megkérte a kezem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megkérte a kezem, de én nem akarok senkihez sem hozzámenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy megsértődjön. Nekem jó az élettársi kapcsolat is.
2013. dec. 10. 09:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Normális férfihoz normális nő való! Mivel nálad az utóbbi eset nem játszik, azt tanácsolom szakíts vele. Más életét ne b*d el!
2013. dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondtál nemet?
2013. dec. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem került szóba a véleményetek a házasságról? A lány kérésre mit válaszoltál? En a helyedben -ha szereted es vele képzeled el a jövődet- hosszú jegyessêget kêrnék. Mit tudom en, mondjuk hét év vagy hasonló. Addig változhat a véleményed is.
2013. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Ja, marha normális férfi lehet aki annyit sem tud a párjáról, hogy akar-e házasodni. :D
2013. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
sajnálom a párodat előre is!akkor meg tudasd vele,hogy nem akarod,és ne tedd tönkre az életét...
2013. dec. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Tényleg, nem beszéltetek soha jövőbeli tervekről ,esküvőről ,családalapításról ? Miért vagy az esküvő ellen ,kiben nem bízol ,magadban vagy benne ?
2013. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Csak hét hónapja vagyunk együtt, nem gondoltam, hogy el akar venni. Egyáltalán minek a házasság? Amúgy még nem mondtam neki semmit sem.
2013. dec. 10. 09:22
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Èn sem akarok férjhez menni bár én ezt már a kapcsolat elején tisztàztam...te ezek szerint nem?!
2013. dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

És igent mondtál egyből vagy nemet?

Ha igent mondtál, akkor nem kellett volna azt mondani, hanem őszintén megmondani, hogy mit gondolsz.

Egyébként nem akarod, hogy megsértődjön, akkor inkább húzod előtte a mézesmadzagot, hogy majd összeházasodunk, majd összeházasodunk, aztán meg majd egyszer koppan?

Nem tudom miért nem lehet egy párkapcsolatban egy ilyen fontos dolgot őszintén megbeszélni?

Nem azért fog megsértődni, mert így gondolkozol, nem mindenki házasságpárti, hanem azért, mert hazudsz neki és nem vagy őszinte!

2013. dec. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, ha fontos neki a házasság, akkor tudnia kell, hogy veled ilyet nem tervezhet.

Lehet, hogy neki sem fontos, és így is jól meg lesztek, egyszerűen csak ki akarta fejezni, hogy mennyire komolyan gondolja a kapcsolatotokat.

Mondd meg, hogy szereted, vele képzeled el a jövőt (mármint ha tényleg így van) de házasságra nem vágysz, mert így is jó.

2013. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!