Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi alapján jegyzi el, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján jegyzi el, valaki a párját? Mi kell ahhoz, hogy a párom jegyese lehessek? Tudom, hogy ez Rajta múlik, hogy eljegyez e, vagy sem, de én ezt mivel segíthetem elő? Egyáltalán mennyi idő múlva optimális az eljegyzésre gondolni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 29. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%

Ha azt érzi, hogy veled akarja leélni az életét, hivatalos elköteleződést akar, azt akarja, hogy ne a baràtnője legyél, hanem a felesége, meg fog kérni. Ha nem érzi, nem akarja ezeket, fejen is àllhatsz, akkor se fogja megtenni.

De erről normàlis kapcsolatban szoktak beszélgetni az emberek. Nem úgy hogy évekig vàr a nő majd felcsattan, hogy" Na, Béla, mikor kéred màr meg a kezem", hanem a kapcsolat elején megbeszélik. Pl nàlunk a férjem kérdezett rà, még az elején, hogy mik a terveim a jövőre nézve, milyen jellegű kapcsolatban képzelem el az életem hosszútàvon, szeretnék- e hàzassàgban élni? Majd kifejtette, hogy ő egyébként szeretne hàzasodni, ha azt érzi, hogy megtalàlta az igazit, neki ez fontos lépés. Ez utàn én is elmondtam, hogy én is hasonlóképp gondolkodom és fontos szàmomra a hàzassàg, nekem ez a természetes, egy kapcsolat legmagasabb szintje.

2,5 hónap utàn kérte meg a kezem, és 1,5 év kapcsolat utàn hàzasodtunk össze. 10. éve vagyunk együtt:) Alapvetően fél, 1 év utàn szerettem volna lànykérést ( akkor szàmítottam volna rá) de megelőzött😄 Ettől független mindketten éreztük, hogy összetartozunk màr nagyon hamar, így boldogan igent mondtam.

2019. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%

Ez a korotokon, élethelyzeteteken, érettségeteken és még sok más paraméteren múlik. Ha ugyanabban az életszakaszban vagytok, amikor már a célok is hasonlóak, akkor mondom azt, hogy időszerű, ha mindkét fél akarja.

Mi már az első randin beszéltünk erről, mert így éreztük tisztának. Hosszútávú terveink voltak és ha a másik inkább még kalandokban gondolkodott volna, békében elköszöntünk volna. A férjem már akkor mondta, hogy ha összeházasodunk, nem muszáj felvennem a nevét. Akkor egy pillanatra morbidnak tűnt a kijelentés, de nagyon sokat elmondott a hozzáállásáról. Nem sokkal később összeköltöztünk és akkor én kötöttem ki, hogy legalább 1 év együttélés után után beszéljünk házasságról. Addig megismerjük egymást legalább annyira, hogy el tudjuk-e képzelni együtt a következő éveket gyerekekkel, felújítással, egyéb akadályokkal nehezítve.

Ő kivárta az egy évet és aznap délután megkérdezte. Közben elmondta, hogy figyelte azt is, hogy órára pontosan leteljen az idő, és erre nem tudtam mit mondani.

Azóta túl vagyunk esküvőn, házvásárláson, úton a második gyerek, sok nehézség is volt, de eddig csak erősödött a kapcsolatunk. Megéri várni arra, aki tényleg téged akar.

2019. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
4%
Jól sz0psz pl
2019. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!