Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » What? Ilyenkor mi van? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

What? Ilyenkor mi van? Most hirtelen minden probléma? Nem értek a férfi hisztihez.

Figyelt kérdés

Párom hétközbe képzésen van, és csak hétvégente tudunk találkozni.

Én van mikor hétvégente is megyek dolgozni egy - egy napot, mivel úgy vagyok vele, hogy párom tanul, meg neki is van otthon dolga pl.: favágás/hasgatás, fűnyírás, kéménypucolás mikor mi, és ilyenkor megyek dolgozni, hagy haladjon ő is a teendőivel.


Előre szeretném leszögezni, hogy nem minden hétvégén megyek dolgozni, hanem van mikor megyek egyfolytába mondjuk 2 hónapot, aztán 2 hónapot nem.


Eddig páromnak ezzel semmi baja nem volt, most viszont kitalálta, hogy nekem fontosabb a munka, mint ő, mert leszarom, hogy ő itthon van, én direkt beíratom magam, és megyek, őt már biztos nem is szeretem...

Ő minden hétvégét velem akar tölteni, ne menjek dolgozni, mert ő ezt nem tudja elfogadni, legyek vele.


Korábban rendszerint csak esténként beszéltünk telón, és messengeren ( napközbe csak ritkán, mert esténként több időnk volt ), és ezzel nem is volt semmi baj ma estig....


Ma mikor hívtam párom belémállt, hogy én egésznap leszartam őt, mert nem írtam neki, úgy érzi nem szeretem őt,elhanyagolom, és szakítani akarok, és ha így van megérti, de beszéljük meg korrekten.


Mi van????? Mi ütött bel??? Ezek közül egyik sem igaz!! Nem is értem, hogy mondhat ilyeneket!!!!

Ő is ugyanúgy rám tud irni,stb....


Korábban nem volt baja azzal, ha csak este beszélünk, akkor most mi lelte hirtelen???


Ő akar szakítani, és továbblépni, csak nem mondja ki, és tőlem akarja hallani, vagy mi???


Én nem értem, most olyan dolgokért szól, ami korábban nem volt baj....


2019. nov. 11. 23:41
 1/8 Savlekotő ***** válasza:
34%
Engedd el,sose maradj ilyen labilis pasassal aki még a munkádra is féltékeny..
2019. nov. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet esetleg, hogy hiányzol neki, és igényelné hogy többet együtt legyetek? Ez normális szerintem, hogy a kapcsolat előrehaladtával méginkább vágyik/vágytok arra, hogy többet legyetek együtt, ha tényleg így van akkor érdemes esetleg megfontolni az összeköltözést. Persze nem tudom hogy áll a kapcsolatotok és hasonlók, de nálunk ez oldotta meg a hasonló problémákat :)
2019. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenkor sosem a munkáról vagy az időről van szó. Mindig van mögötte valami. Az viszont ezer féle dolog lehet, mi itt nem tudunk tippelni, nincs is értelme. Üljetek le, beszéljétek meg.
2019. nov. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Az en exem akkor lett ilyen mikor alakuloban lett vmi kapcsolata.


Amikor vaj van a fejükön hirtelen a lelkiismeret miatt kapasbol a masikban kezdik a hibat keresni, megijednek a helyzettöl azaz a lelkiismeret szol.


Ha tenyleg hirtelen valtozas a dolog.


Nalam is igy volt mas mellett.

Kiment külföldre dolgozni aztan elkezdett szemetkedni velem kinzröl folyamat csak veszekedni hivott fel meg szakitassal zsarolt közben meg megismertem vkit aki meg total nyugodt volt es szeretettel teli, kezdtem instabil lenni, akkor hivogattam a parom hogy inkabb jöjjön haza vissza mert ez igy nagyon nem jol van.

2019. nov. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eljeg..


Másodszor teszed az eljegyzés kategóriába. Miért?

Egyébként ki akarja provokálni, hogy te mondd ki a szakítást.

2019. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Miért kell kiprovokálni ? Ő miért nem tud szakítani ?

2019. nov. 12. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyáva,nem őszinte hozzád.Neki könnyebb igy..hogy Téged hibáztat.
2019. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Most kétnaponta ki fogod írni ezt a kérdést az eljegyzés kategóriába??? Ennyire nem lehetsz se béna se életképtelen. Beszéld meg vele, egyszer már kaptál néhány választ.
2019. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!