Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megszivatnátok az exeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megszivatnátok az exeteket ha ilyen jó lehetőség lenne rá?

Figyelt kérdés

Az exemmel 1 éve szakitottam mert csalt engem.

Most raktárvezető helyettes lettem egy cégnél, ahol a nap 24 órájában járkál egy biztonsági őr. Általában csak 2en vagyunk a munkahelyen, én és az őr. Néha bejön a tulaj, meg napközben a beszállítók is, de a nap nagyrészében csak én és a biztonsági őr. (én az irodában, ő meg kint mászkál) nemrég tudtam meg tőle, hogy az egyik őrt, 3 hétre egy másik csávó fogja helyettesíteni, és mint kiderűlt az exem az!!! (ő is bizt.őr) nem foglalkozunk egymassal. Viszont hatalmas területen vannak a bútorok, van egy csomo kint a szabad területen is, emiatt néha megkell néznem az éjszakai kamera felvételeket. A videókon láttam az exem aludni, felgyorsitottam a felvételt, megnéztem pár percben az egész éjszakát, és megdöbbentem láttam higy egész este aludt egy széken!!!! Ez meg is tilos az őröknek! Ti beköpnétek a tulajnak?



2019. okt. 11. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Az a legnagyobb bosszú, hogy nekem rohadtul bejött az élet, ő pedig csak valami bolti eladóként tengődik.
2019. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen, de nem a bosszú miatt, hanem azért, mert szabályt sértett.
2019. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Én figyelmeztetném, hogy a következőnél szólni fogsz. Elhiszem, hogy vannak sérelmeid, de több vagy annál mint, hogy lealacsonyodj a szintjére. Tudom néha nehéz, de próbálj meg mindenhez pozitívan állni és mástól is azt fogod visszakapni, ha hibazol
2019. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Elég megalázó ez neki így is.
2019. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 erről nem én tehetek
2019. okt. 11. 14:53
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Tudom, nem is azt mondom, csak ebben a szituációban ő már így is keményen ég valószínűleg, így csak a szivatasnak semmi értelmét nem látom.

Plusz nehogy aztán egy végeláthatatlan harc kezdődjön, aminek semmi értelme.

2019. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

Persze, menj is mindjárt a főnökéhez panaszra!

Elég kicsinyes dolognak tartom, de te tudod. Én utána nem aludnék nyugodtan.

2019. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#5, ő is tök nyugodtan aludt, azon az éjszakán, amikor közöltem vele hogy vége, mert tudom hogy hetek óta csal, én meg végig sírtam, reggelig. (igen, együtt aludtunk akkoris, mert nem volt szívem kidobni éjszaka)
2019. okt. 11. 22:19
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Nem. Bár én jóban vagyok az exeimmel, nem csaltam meg őket. Azonban a sérelmek ilyen megtorlása piti, jellemtelen és továbblépni nem tudó emberre jellemző.

Ahogy az egyik hozzászóló írta szólj neki, hogy legközelebb mész a főnökhöz, de most meg jó fej vagy...


A másik, hogy a kamerák felvételeit munka megfigyelésére használni néhány kivétellel (pl bank) jogszerűtlen, de akkpr is a munkaszerződésbe egzaktan kell hogy szerepelnen, hogy ilyen módon ellenőrizhetik a tevékenységeit... Szóval akár rosszul is elsülhetne...


Beszélj vele és lépj túl a sérelmeiden!

2019. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9, nekem neha muszaly megneznem a kamerát mert hatalmas a terület. Az exemet meg azert figyeltem mert észre vettem hogy alszik, ami szintén jogszerűtlen itt. De ha szolok a főnöknek, az exem meg pl letagadja, akkor úgyis megnezni a fonok is
2019. okt. 12. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!