Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek is rosszúl esne?

Figyelt kérdés

A barátom az apjával lakik, és ma pont ott voltam náluk. Barátom amikor kiment megetetni a kutyát, véletlenül elesett és piszkos lett a nadrágja. Amikor bejott a házba, mondtam neki hogy mossa ki a gatyát mert nem fog kijönni a folt meg stb...

Annyit mondott hogy ez magátol is eszébe jutott volna. Az apja ezt pont hallotta és azt mondta nekem, hogy akár én is kimoshatom a gatyát , ha ennyire értek hozzzá. A párom nem védett meg, csak annyit mondott hogy majd ő megoldja, nem kell hogy más mossa ki a cuccait.



2019. okt. 27. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
X'D
2019. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen, rosszul esne. elég fura modor főleg az apától
2019. okt. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De az a apa modora nem érdekel, ő mindenkivel umdorítóan beszél, engem a párom viselkedése bánt.
2019. okt. 27. 22:03
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Én visszaszóltam volna a faternak, hogy nem tudom hogy kell, de ha ennyire promózza nekem, megmutathatná, biztos nagyon élvezi, ezért ajánlja mindenkinek.
2019. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
11évesen én is leheT elgondolkoztam volna...
2019. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

"A párom nem védett meg, csak annyit mondott hogy majd ő megoldja, nem kell hogy más mossa ki a cuccait."

Mit kellett volna tennie, mitől gondolnád azt, hogy megvéd? Előrántja a gatyájából a kardját és leszúrja az apját? :D

2019. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De mi bánt a viselkedèsèn? Hogy nem oltotta sz..á az apját?
2019. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pl megmondhatta volna a faterjanak hogy törődjön a saját dolgaval.
2019. okt. 27. 22:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így is jól kezelte a helyzetet. Örülj neki hogy nem az apjának adott igazat.
2019. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Pl megmondhatta volna a faterjanak hogy törődjön a saját dolgaval."


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de ilyen alapon a barátod is mondhatta volna Neked, hogy törődj a magad dolgával, amikor ahelyett, hogy megvártad volna, hogy felnőtt ember létre rendezze, ami rendezni való van egy összekoszolódott nadrággal, egyből szóltál érte, amikor bement a házba.


Hasznos és megfontolandó tanács egy párkapcsolati terapeutától: ha egy férival a párja helyett anyjaként viselkedik egy nő (a női minta helyet az anyai mintát működteti a kapcsolatukban), akkor csak idő kérése, hogy róla is leváljon a férfi, mint ahogy az anyjáról leválik egy bizonyos életkorban, mivel felnőtt férfiként már egy nőre van szüksége, aki férfiként tekint rá, és úgy is kezeli őt.

2019. okt. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!