Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van itt olyan, aki nemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki nemet mondott a lánykérésre vagy utólag megbánta, hogy igent mondott? Miért?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Én egy komoly párkapcsolatban vagyok, lehetséges, hogy megtörténik a lánykérés is rövid időn belül, mert úgy érzem, hogy mindketten kiteljesedtünk a kapcsolatban és már nem vágyunk másra az élettől. Ez a fontos szerintem, hogy ne legyenek kétségeid, amikor arra gondolsz, hogy ezzel az emberrel leélnéd-e az életedet. Ha vannak felmerülő problémák, azzal sincs vége a világnak, de igenis dolgozni kell, hogy a gondokat kijavítsuk. Ha ezeket a problémákat elnapoljuk, mindig halogatjuk a komoly beszélgetéseket, akkor okkal merül fel bennünk a kétség, hogy helyesen döntöttünk-e, amikor igent mondtunk.

Engem például rendszeresen kérdezgetnek a távolabbi ismerősök, akik nem ismernek engem és a páromat sem túl jól, hogy hogy bírom elviselni, hogy sokat dolgozik, van, hogy napokig nincs itthon, mert üzleti ügyben külföldre kell utaznia. Egyszerűen bízom benne, mert bensőséges a kapcsolatunk és mindent megosztunk egymással. Ezt más úgysem értheti, úgyhogy én másoknak is azt tanácsolom, hogy ne hallgass a barátaidra, családodra, csak a szívedre, mert neked kell egy életet leélned azzal, akit választottál. :)

2019. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Én nem is csak utólag bántam meg, hanem már ott helyben tudtam, hogy nemet kellene mondanom. De annyira szerettem volna én is menyasszony lenni, meg hogy mindenki nekem gratuláljon végre stb... Nem volt jó a párkapcsolat, csak éldegéltünk egymás mellett, plusz ő még sokszor nyomasztott is, kritizált, én meg folyton más férfiakba voltam belezúgva, meg sokat ittam is. Mégis volt 100+ fős esküvő. 3 évre rá elváltunk. Nagyon megbántam az egészet, az esküvőn is rosszul éreztem magam végül is, habár örültem a gratulációknak meg hogy egy napra én vagyok a sztár. De egyáltalán nem érte meg, tök hülye voltam, hosszú éveket elvesztegettem, és sokat tanultam belőle. Szerencsére azóta sikerült kiteljesítő párkapcsolatra találnom, remélem, az exférjemnek is.
2019. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én megbàntam, hogy igent mondtam az exemnek. Voltak érzéseim irànta, de ugyanakkor tudtam, hogy ez nem szerelem.

Ezzel együtt, a lànykérés utàn egyre jobban kimutatta, hogy milyen is ő valójàban. Betegesen féltékeny, irànyítàsmàniàs. Folyton csalàssal gyanúsítgatott, meg akarta szabni kivel töltöm a szabadidőm stb. Az a vicc az egészben, hogy soha nem csaltam meg, mert vannak bizonyos elveim, amibe ez nem fér bele, hiàba voltam egyre boldogtalanabb mellette, és hiàba mondtam, hogy ezt a viselkedést nem fogom tudni sokàig elviselni.... Aztàn 10 hónap utàn a szakítàs mellett döntöttem, de még mielőtt elmondhattam volna, összeveszett velem, majd elment. Aznap éjjel meg is csalt. Mikor màsnap bevallotta, szakítottam, erre felpofozott. Visszaütöttem, aztàn összevesztünk, végül elhagytam, fél év múlva telefonszàmot is cseréltem mert zaklatott.

4 évre rà ismertem meg, és jöttem össze a màr férjemmel. 10. éve vagyunk együtt:)❤️

Az ex megtalàlt facebookon néhàny éve, akkor irogatott, hogy milyen magànyos, még mindig engem szeret,3 baràtnőjét is megkérte utànam de mind elhagyta, és mi összetartozunk stb stb és kivàrja amíg elvàlok, de addig is szexelhetünk, őt nem zavarja😂😂😂😂 Közöltem hogy nem csodàlom, hogy a kutyànak se kell, én boldog vagyok a férjemmel, eszemben sincs vàlni, miatta plàne nem, és kopjon le. elküldtem a francba, aztàn letiltottam. Azóta nyugi van:)

2019. nov. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudtam, hogy nemet kellene mondanom, mégsem így történt. Szerveztük az esküvőt, aztán hálisten félúton kiszálltam és nem jutottam el az esküvőig mint #2.

Feloldhatatlan problémák voltak közöttünk, amikről mindig is tudtam, csak homokba dugtam a fejem. Aztán az eljegyzést követő 3 hónapon belül sikerült bizonyítania, hogy a "jóban-rosszban, gazdagságban-szegénységben, egészségben-betegségben" nem lehet rá számítani. Ezek akkora pofonok voltak, hogy erőt adott arra, hogy kilépjek a kapcsolatból.

2019. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!