Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek van remény arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van remény arra, hogy valaha feleség és anya leszek?

Figyelt kérdés
Nemsokára 27 éves leszek. Volt több pár éves kapcsolatom, de sose fejlődtek tovább, mindig szakítás lett a vége. Most már másfél éve tart a dolog a barátommal...eddig azt mondta házasságpárti és el akar jegyezni, de kiderült, hogy mégsem egészen így van. Még ezt el is fogadnám, ő viszont a gyerekre sem áll még készen és nagyon úgy tűnik, hogy jó ideig így lesz. Csalódott vagyok, mert azt hittem, vele tényleg komolyan tervezhetek. Szerintetek ha most szétmegyünk, kelleni fog egy komoly férfinek egy 27 eves nő? Úgy érzem, elcsesztem az időmet a sok komolytalan emberre...de mindenki azt mondta az elején, hogy komolyan gondolja. Nyilván, hiszen tudták, hogyha megmondják pár évre tudnak elképzelni maguk mellett, eleve nem leszek a barátnőjük. Most viszont azt érzem, mindennek vége, lejárt az időm. Hiszen ha most évekig nem találok komoly férfit, akkor tíz év múlva szülök? Nem szeretném, ha a gyerekem még csak 30 éves lenne én meg a föld alatt lennék már...nyilván ez így túlzás, de gondolom értitek, mi a lényege. Nem szeretnék idősen szülni, de rettegek, hogy én már sosem találom meg az igaz boldogságot. Nagyon szeretnék egy férfit, aki legalább megpróbálná őszintén, hogy életem végéig a társam legyen, vagy legalább évtizedekig. Nagyon fáj, hogy mindenki eddig komolytalanul állt hozzám, pedig gondoskodtam róluk, hűséges voltam, komolyan vettem őket. Szerintetek valaha megtapasztalhatom az anyai örömöket? És leszek feleség és lesz saját családom? Úgy szeretném.
2019. nov. 25. 10:17
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
És mondjuk mi lenne,ha normálisan leülnél a pároddal és megbeszélnéd mit akartok ? De ne ebben a hisztérikus stílusban ,hanem mint a felnőtt emberek .Az,hogy most nem akar nem jelenti,hogy soha nem . Szereted őt egyáltalán? Tenyészbikát,donort talál magának bármikor egy nő.. de társat is kellene választanod . Gondolom nem örülnél neki,ha egy csecsemővel,vagy 1-2 éves gyerekkel faképnél hagynának . Lehet,hogyha nem türelmetlenkedsz,hanem kivárod a párod és megbeszélitek ő mikorra tervezi minden jól alakul. Persze ehhez kommunikálni kéne nem a gyakorin hisztizni.
2020. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!