Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkérte a kezem en meg azota...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérte a kezem en meg azota levagyok fagyva?

Figyelt kérdés
Mikulas alkalmabol a parom megkerte a kezem amire igent mondtam.De azota ugy elvagyok egy fele...mondhatni besokkoltam 😅 folyton azon gondolkozom h mi van ha ezentul mas lesz minden,es mi van ha elrontsuk meg ilyenek...konkretan a valtozastol felek ugy erzem....A parom azota meg,mintha kicsereltek volna...teljesen kivirult es boldog,en meg...hat az ellenkezoje...nem ertem magam...annyira vagytam ra ezelott...most meg bevagyok tojva....mi utott belem :(
2019. dec. 16. 17:58
 1/10 Vortrex ***** válasza:
75%
Karácsony táján a pasik szoktak ilyen butaságokat tenni. Ez még nem egy akkora elköteleződés, nem változik tőle semmi. Később, ha komolyan gondoljátok összeházasodtok, ha meg mégse jött be a dolog, akkor nem. Kár ezen agyalni.
2019. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Hogy lehet már ilyet mondani, hogy kár ezen agyalni? :D Mi máson agyalna???

Kérdező, mondd el neki, hogy mi van, legyél hozzá őszinte, beszéljétek át. Érthető, hogy izgulsz, megijedtél, félsz, meg mindenféle kavarog benned egyszerre az öröm mellett. Öntsd ki neki a szíved, ne félj. Ha tényleg neked való, akkor meg fog érteni.

Az eljegyzés komoly dolog, de azért még van belőle visszaút.

Sok boldogságot! :)

2019. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező, végezd el a következő gondolatkísérletet. Húsvét táján a párod egyre elgondolkozóbb lenne, és aztán félve azt mondaná neked, ő úgy érzi, hogy mégsem volt jó ötlet eljegyezni egymást. Nagyon bír téged, de nem érzi már azt, hogy ennek örökre kellene szólnia. Mit éreznél? Megkönnyebbülnél, vagy beparáznál?
2019. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
semmit se jelent. Kolléganőm kezét 2016. karácsonykor kérte meg a párja...azóta sem volt esküvő.
2019. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
72%

Mi a fene komoly van egy eljegyzésen??? Volt egy pasim. Megkérte a kezem, gyűrű, szüleim előtt is felvonult, még gyakorolta is előtte a beszédet.

2 évvel később meg közölte, hogy nem is gondolta komolyan.

Egy eljegyzést akármikor felbonthatsz. Mellesleg egy házasságot is, el nem tudom képzelni, min parázol.

Bár ha "mikulás alkalmából" kérnék meg a kezem, hát, lehet, hogy én is paráznék...

2019. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
ez a tipikus "nem tudok mit venni neki, hát megkérem a kezét, hogy végre befogja a száját" esete
2019. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%

Az esküvő nem változtat semmin. Mondom ezt úgy, hogy én is házasság párti vagyok. Nem oldja meg a problémáitokat, de nem is rontja el a kapcsolatot.

Ha hosszútávon jól akarjátok érezni magatokat együtt, akkor folyamatosan tennetek kell érte, akár van róla papírotok, akár nincs. Egymás hülyeségeit elviselni, kompromisszumokat kötni akkor is muszáj, ha nem vagytok házasok. Normális esetben mire eljön az esküvő, már jól ismeritek egymást, együtt éltek, és tudjátok, mire számíthattok. Így az esküvő fél napos hírneve után ugyanúgy éltek tovább, és semmiféle változástól nem kell félned.


Alaposab gondold át, hogy mitől félsz valójában, mert a házasságtól felesleges. Ha kételyeid vannak, hogy szeretnél-e elköteleződni a jelenlegi pároddal, akkor viszont beszélj vele erről, és ne húzd az idejét még évekig.

2019. dec. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Hány éves a barátod? "Mikulás alkalmából"... Édes istenem. Ne aggódj, ebből se lesz házasság.
2019. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell aggódni. Házasságtól semmi nem változik, pont ez a lényeg az egészben: akkor szabad valakihez hozzámenni, ha így jó, ahogy most vagytok.
2019. dec. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%

Nálunk sem változtatott semmit az, hogy mostmár férj és feleség vagyunk. Ugyanúgy élünk, ugyanúgy dolgozunk a kapcsolatunkon. Nyilván ad egy plusz biztonságérzetet érzelmileg, de mivel az előtte is erős volt, így nem lök akkorát a dolgon. Egy gyönyörű közös nap, a gyűrűnk és az a pillanat, hogy már férjemnek nevezhetem. Ennyi élményt adott az esküvőnk, ami után hazajöttünk a kis lakásunkba, ahol eddig is éltünk, a macskánkhoz és minden ugyanúgy ment tovább mint korábban. Annyi többlettel, hogy mostmár férjemnek nevezem és ez tök jó érzés.

Gondolkozz el azon, hogy mitől is félsz pontosan. Én az esküvőtől tartottam pl. Az sosem volt kérdés, hogy vele akarom. Tegyél fel magadnak elgondolkodtató kérdéseket és ezeken rágódj inkább, mert pozitívan segíthetik a fejlődésed. :)

2020. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!