Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tényleg túl korai? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl korai? (Kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
barátommal tervezgetjük az eljegyzést. már mondtam anyukámnak is (apukámnak még nem). de mindenki korainak tartja, pedig tényleg komolyan gondoljuk. én 16/L ő 17/F. és kérlek titeket normális válaszokat irjtok, és ne kioktatásokat. köszönöm szépen
2010. júl. 26. 13:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
27%
Ha van pénzetek az eljegyzési gyűrűre, meg esetleg egy kisebb családi összejövetelre, miért ne?
2010. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg korai. Még nem fejeződött be a személyiségfejlődésetek, fogalmatok sincs arról, mit akartok az élettől, arról meg végképp nem, hogy a másik mit akar. A sikeres kapcsolat/házasság titka az ön- és társismeretben és az elfogadásban rejlik, ami nálatok azért nem lehet még meg, meg pont az a korszak jön, amikor rengeteget változtok.

Nem kételkedem abban, hogy (most) komolyan gondoljátok, és hogy szeretitek egymást, de ez egy házassághoz iszonyú kevés.


Ha komolyan gondoljátok, pont azzal tudjátok bizonyítani, hogy nem ugratok bele olyan elköteleződésbe, amit majdnem biztosan fel fogtok bontani.


Fogtok kapni válaszokat, hogy más is 16 éves kora óta boldog a párjával, és már többszörös nagymama - de ez a ritkább eset, és ahhoz, hogy veletek is ez legyen, nem kell eljegyzés 16 évesen. Lehet várni még pár évet.

2010. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
igen korai. járjatok együtt, szeressétek egymást az eljegyzéssel még bőven ráértek.
2010. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
hát igen éppenséggel gyűrűre lenne, sőt már ki is néztük, de nem szeretnénk ilyen felhajtásokat. simán csak egymást közt vagyis ketten szeretnénk az eljegyzést
2010. júl. 26. 13:34
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
mióta vagytok együtt? s esküvőt is akartok a közeljövőben? mert ahhoz még elég fiatalok vagytok...
2010. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

szerintem igen...én 18 vagyok, barátom 23, 3 éve vagyunk együtt, de mi se tervezgetjük még ennyire komolyan...pedig szeretjük egymást, és majd esküvőt is akarunk 3-4 év múlva...mi úgy vagyunk vele, hogy esküvő előtt 1 évvel ráér az eljegyzés, nem akarunk éveken át jegyben járni...

de a ti dolgotok, tegyetek úgy, ahogy jónak látjátok :-)

2010. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat... :)
2010. júl. 26. 13:35
 8/35 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk eggyütt, és esküvőt még nem szeretnénk, csak majd miután ki jártuk mind ketten az iskolát és egy szakma vagy érettségi van kézben...egyenlőre csak eljegyzést tervezgetjük.
2010. júl. 26. 13:36
 9/35 anonim ***** válasza:

Szerintem is korai.

Biztos nagyon szeretitek egymást, de tényleg várjatok még.

Ha 3 év múlva is ugyan így szeretitek egymást, akkor vágjatok bele.

Tanuljatok még, alapozzatok valamit a kapcsolatotoknak, mert a puszta szerelemre nem lehet tervezni, de szerintem ezzel te is tisztában vagy.

2010. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
73%
akkor várjatok még! nem a gyűrűn múlik a dolog..., anélkül is szerethetitek egymást, elkötelezetten, hűségesen...
2010. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!