Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem akarom?

Figyelt kérdés

A párom megkérte a kezem,de nem mondtam rá semmit. Én nem szeretnék megházasodni,nekem nem való ez.

Úgy érzem,hogy ha házas leszek megfulladok. Soha nem akartam megházasodni. Sokat beszéltem erről a párommal,de nem jött le neki az üzenet. Gyereket szívesen szülök neki,de a házasság nem menne.

Mielőtt valaki azzal jönne,hogy félek,nem egyáltalán nem. Csupán nem nekem való. Szerintem nem egy papír fogja összekovácsolni az embereket,hanem az ami köztük van.


2020. ápr. 11. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A lehetö legrövidebben. Kedves töled de nem.

Minel nagyobb a körites annal rosszabb. A nagy beszelgetesek is teljesen feleslgesek.

2020. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Most írjuk le szó szerint, hogy mit kell mondanod? Jó.

"Nem akarom!"

2020. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő házasodni akar, te meg nem. Nem illetek össze. Egy ilyen visszautasítás egyenlő lesz a szakítással.
2020. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek jobban osszekot mint a papir legalabbis normal esetben. Szoval nem ertem pontosan miert nem szeretnel hazasodni, de ha elmagyarazod neki h mivel van a gondod biztos megerti
2020. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Balázs, én nem akarok házasságban élni, nem megyek hozzád."

Amúgy, miért nem beszéltetek erről, ha már kapcsolatban vagytok? Gondolom, nem 2 hete ismered.

2020. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bátran mondd meg neki, hogy nem kell neked papír, ahhoz, hogy mellette maradj. Ezt sajnos csakis őszintén és egyenesen lehet és kell is közölni.
2020. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen, őszintén. De készülj fel rá, hogy nem lesz hosszú életű a kapcsolat innentől.
2020. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából azért bullshit az egész, mert tényleg csak egy papír tehát kb semmit nem változtatna a kapcsolaton, csak manapság az emberek túlgondolják ezt, meg fel van hájpolva hogy jaj házasság után minden megváltozik holott ha már együtt éltek akkor semmi nem fog változni. Konkrétan semmi.

Erről az jut eszembe amikor a szex es new yorkban a főszereplő nő kínlódik amikor esküvői ruhát próbál miközben addig meg végig azon vergődik hogy nincs normális férfi...aztán csak megházasodik. Na mindegy.

De ha te nem akarsz házasodni mondd meg a párodnak hogy szereted stb de nem akarsz házasodni. Nem nagy cucc.

2020. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A papír csak kifogás, mert ha nem jelent semmit, akkor miért olyan megerőltető aláírni? Itt inkább az a mondatod az igazi érv, hogy "ha házas leszek, mefulladok."

Mondd meg neki, hogy nem szeretnél házasodni, mert nem neked való.

2020. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Áááá, nem félek a házasságtól, kicsit sem. Csak úgy érzem, megfulladnék tőle. Nincsenek irracionális félelmeim, fejemben keringő negatív képzeteim, hisz a házasság csak egy papír, a papírtól meg nem félek... Figyu majd mindent ugyanúgy csinálunk, megszülöm a gyerekeket, csak légyszi ne legyen papír. Na nem azért mert félnék tőle, csak így is annyi fát vágnak már ki...
2020. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!