Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elszúrtam? Van még esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam? Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Párom családjával hidegebb,passzívabb vagyok. Sok idő után sajnos csak most gondoltam bele mélyen: passzív voltam nagyon sok éven át. A házasság témán évek óta sírva nevettem amikor Bea házasodott Bélával és szóbajött nevettem. Párom anyjának azt mondtam "jobb egy klassz élettársi kapcsolat mint egy boldogtalan iszonyú házasság DE kimondom ha úgy döntünk majd mi is házasodunk a fiaddal 1x". Rettentően szégyellem magam, nagyon sok év telt el, élettársak még 2 éve sem vagyunk. A kapcsolatunk azóta komolyabb mióta együtt élünk, előtte egy röhögős komolytalan kislány voltam. Szégyellem magam de emiatt csak onnantól tudom számítani. Az előtte lévő években nem tudom miért viselkedtem így. Szóval telt múlt az idő és megérett bennem hogy de..szeretnék Majd feleség lenni+anya.. Erről beszéltem a párommal aki végre komolyan tudott venni és örült hogy nem bagatellizálom el..Azt mondta ő is szeretné. Nagyon jól esett. De hogy hozzam ezt helyre? Kétszer jött szóba a gyerek téma a párom anyja előtt: egyik alkalommal egy állás kapcsán azt mondta,hogy figyi Kíra most muszáj hazudni a hr-esnek ebben a gáz világban mert rákérdezhet..De Ti életetek ha szeretnétek úgyis lesz gyereketek. A másik alkalommal csak egy téma kapcsán mondta random: ha úgy döntötök gyereket vállaltok. -Na szóval az anyja is látja hogy a fia komolyan gondolja velem. De én régen egy komolytan csitri módjára viseltem ég a pofám. Nők tanácsait és férfiakét is szívesen fogadom vagy anyósok tanácsát.

:)



2020. ápr. 14. 16:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Miért aggódsz? Nincs okod rá.

Ffi.

2020. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit helyre hoznod, főleg, hogy az anyja is úgy tűnik elfogadóan viselkedett. Ha ilyen lazán vette, hogy nem terveztek házasodni, meg majd jön a gyerek, akkor nem hiszem, hogy az ellenkezőjén kiakadna!
2020. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Mert 1,5 éve is Bea+Béla (mindegy kik random ismerőseik) házasodtak. Az anyukája előttünk mondts hogy fiam Ádi meg Kíra képzeljétek a Béláék most házasodtak össze szűk körben 2 tanús. Párom: oké és mit vársz mit mondjak anya. Erre én elkezdtem röhögni de így 😂😂😂 ... Aztán mondtam hogy jobb egy szuper kapcsolat mint egy nyomorult házasság. -itt Bea egy ribizli volt. Aztán annyit mondtam "vagy lesz papírunk róla..vagy nem". Aztán anyósjelölt felhozta hogy "ha úgy döntötök majd vállaltok gyereket" erre a fia bólintott én meg "igen! Csak 30 után, csaaak 30 után".


Hogy hozzam helyre? Össze vissza röhögtem mint egy hülye kislány.

2020. ápr. 14. 16:53
 4/36 A kérdező kommentje:
Anyukája lazának tűnik? Nem lesz cirkusz ha kezdek megváltozni végre nem röhögök mindenen mint anno..és bejelentjük ezeket a nagy dolgokat? Anyukája semlegesen beszélt a gyerek dologról hogy "ha úgy döntötök vállaltok gyereket". ??
2020. ápr. 14. 16:56
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért jó a semmiből is problémát kreálni?
2020. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%
Ha ekkora probléma, hogy mit gondolnak rólad mások, pláne a párod szülei akkor inkább ne házasodj mert még mindig baromira gyerek vagy fejben.
2020. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Itt nincs semmi probléma, fiatal volt és akkor még úgy gondoltad. Eltelt pár év és kicsit megkomolyodtal és most már máshogy gondolod és ennyi vége. Várod h megkérjen és dolgozzatok a gyerek projekten ha már kész vagytok rá. Nem érdemes ennyire a múlton elmélkedni pláne ilyen aprosagokon.
2020. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél. Kezdjél el úgy viselkedni amit elvársz magadtól és ezt látni fogják ők is.
2020. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt nincs gond.


Amúgy meg mindenki változik a korral.

2020. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Nagyon magam alatt vagyok. Rengeteget sírtam. Nem hívhatom fel a szüleit azzal hogy"sziasztok bocsi hogy hosszú évekig sírva nevettem mikor 1 ismerős házasodott vagy hasonlók,már komolyabb nő vagyok nem egy vihogó lány mint anno." ☹️ Nagyon szomorú lettem mikor ez az egész tisztázódott bennem hogy hogy viselkedtem..nyilvánultam meg: röhögtem egy házassági híren, mikor rám akartak bízni egy gyereket a családjából kiakadtam hogy gondolják.

Valamelyest megnyugtatott anyukája mondata hogy "..ha vállaltok gyereket.." ez a rész. Így van vígaszom,talán nem hiszik azt hogy nem akarom ezeket.

2020. ápr. 14. 18:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!