Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elszúrtam? Van még esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam? Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Párom családjával hidegebb,passzívabb vagyok. Sok idő után sajnos csak most gondoltam bele mélyen: passzív voltam nagyon sok éven át. A házasság témán évek óta sírva nevettem amikor Bea házasodott Bélával és szóbajött nevettem. Párom anyjának azt mondtam "jobb egy klassz élettársi kapcsolat mint egy boldogtalan iszonyú házasság DE kimondom ha úgy döntünk majd mi is házasodunk a fiaddal 1x". Rettentően szégyellem magam, nagyon sok év telt el, élettársak még 2 éve sem vagyunk. A kapcsolatunk azóta komolyabb mióta együtt élünk, előtte egy röhögős komolytalan kislány voltam. Szégyellem magam de emiatt csak onnantól tudom számítani. Az előtte lévő években nem tudom miért viselkedtem így. Szóval telt múlt az idő és megérett bennem hogy de..szeretnék Majd feleség lenni+anya.. Erről beszéltem a párommal aki végre komolyan tudott venni és örült hogy nem bagatellizálom el..Azt mondta ő is szeretné. Nagyon jól esett. De hogy hozzam ezt helyre? Kétszer jött szóba a gyerek téma a párom anyja előtt: egyik alkalommal egy állás kapcsán azt mondta,hogy figyi Kíra most muszáj hazudni a hr-esnek ebben a gáz világban mert rákérdezhet..De Ti életetek ha szeretnétek úgyis lesz gyereketek. A másik alkalommal csak egy téma kapcsán mondta random: ha úgy döntötök gyereket vállaltok. -Na szóval az anyja is látja hogy a fia komolyan gondolja velem. De én régen egy komolytan csitri módjára viseltem ég a pofám. Nők tanácsait és férfiakét is szívesen fogadom vagy anyósok tanácsát.

:)



2020. ápr. 14. 16:45
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Konkrétan szédülök,fáj a fejem sírok. Nem hívhatom fel az anyját,apját hogy "amúgy Ádival megbeszéltük hogy majd elvesz és később szeretne 1 vagy 2 gyereket" (kettőt akar de én 1 gyereket szeretnék)
2020. ápr. 14. 18:15
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Te most a bolhából csinálsz elefántot! Telik az idő, az emberek érnek, változnak. Ezen kár sírdogálnod, ne gyárts oda problémát, ahol nincs.
2020. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
☹️☺️
2020. ápr. 14. 18:51
 14/36 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Hátha tud valaki még..segíteni. Eléggé magam alatt vagyok.
2020. ápr. 14. 19:33
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Hányszor és hányan mondjuk még neked, hogy ne csinálj ebből problémát??? Nem írtál le nekünk mindent? Az a Te bajod.

Ha leírtál, akkor pedig hívd az ágyba a fiúdat és megnyugszol.

Ffi.

2020. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
:) Ennyi a teljes story röviden. Évekkel ezelőtt egy röhögős kis "csitri" voltam..és kiröhögtem a házasodó ismerőseit a párom szüleinek. (Párom szüleit sose nevettem ki!!) És mindenen csak röhögtem. Aztán mondta az anyukája hogy "ha gyereket vállaltok majd." - ekkor már végre nem röhögtem mint egy idióta hanem rávágtam hogy "igen 30 után". Az egész story ez.
2020. ápr. 14. 20:14
 17/36 A kérdező kommentje:
+ annyi hogy a költözés óta tudom komolyabbnak nevezni az egészet (1,5 éve) előtte évekig jártunk! De én végig vihogtam..örülök hogy így is a szülei mindig de mindig áthívnak engem is. (Jó most egy ideje a vírus miatt senkit se hívnak de amúgy.)
2020. ápr. 14. 20:19
 18/36 anonim ***** válasza:

A magam nevében köszönöm a magyarázatot.

Most sem tudok mást tanácsolni, mint fentebb: ne bánkódj.

A mindenen nevetős csitri korszakod letelt, komolyabban gondolkozol és ezt látják a fiú szülei is, hiszen meghívnak, amikor aktuális.

A régiek miatt aludj nyugodtan, senkinek ne szabadkozz, nincs miért elnézést kérned.

2020. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Remélem jobban leszek..
2020. ápr. 14. 22:56
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezen teljesen felesleges őrlődni. Egy gyermek mindenkit megváltoztat a környezetében. Az anyósomat azóta kenyérre lehet kenni hogy az első unokája megszületett. Ő a szeme fénye. Feledésbe merülnek az általad leírtak. Fel a fejjel.40/F.
2020. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!