Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elszúrtam? Van még esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam? Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Párom családjával hidegebb,passzívabb vagyok. Sok idő után sajnos csak most gondoltam bele mélyen: passzív voltam nagyon sok éven át. A házasság témán évek óta sírva nevettem amikor Bea házasodott Bélával és szóbajött nevettem. Párom anyjának azt mondtam "jobb egy klassz élettársi kapcsolat mint egy boldogtalan iszonyú házasság DE kimondom ha úgy döntünk majd mi is házasodunk a fiaddal 1x". Rettentően szégyellem magam, nagyon sok év telt el, élettársak még 2 éve sem vagyunk. A kapcsolatunk azóta komolyabb mióta együtt élünk, előtte egy röhögős komolytalan kislány voltam. Szégyellem magam de emiatt csak onnantól tudom számítani. Az előtte lévő években nem tudom miért viselkedtem így. Szóval telt múlt az idő és megérett bennem hogy de..szeretnék Majd feleség lenni+anya.. Erről beszéltem a párommal aki végre komolyan tudott venni és örült hogy nem bagatellizálom el..Azt mondta ő is szeretné. Nagyon jól esett. De hogy hozzam ezt helyre? Kétszer jött szóba a gyerek téma a párom anyja előtt: egyik alkalommal egy állás kapcsán azt mondta,hogy figyi Kíra most muszáj hazudni a hr-esnek ebben a gáz világban mert rákérdezhet..De Ti életetek ha szeretnétek úgyis lesz gyereketek. A másik alkalommal csak egy téma kapcsán mondta random: ha úgy döntötök gyereket vállaltok. -Na szóval az anyja is látja hogy a fia komolyan gondolja velem. De én régen egy komolytan csitri módjára viseltem ég a pofám. Nők tanácsait és férfiakét is szívesen fogadom vagy anyósok tanácsát.

:)



2020. ápr. 14. 16:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy ők ezt már rég elfelejtették ezért is írtam már 4-szer,hogy lépj túl rajta.Feleslegesen aggódsz emiatt,engedd el ☺

Mindannyian változunk folyamatosan,ezt is írtan már és tartom is. Szeretnek anyósjelöltedék? Na ugye. Akkor? ☺ Engedd el ,mert az állandó aggódás,stressz,feszültség gyengíti az immunrendszert ,ha ez megtörténik,akkor jön a baj és nem csak egy kósza meghűlésre gondolok. Komolyan,engedd el ☺ Nézd,38 éves vagyok és sokszor megőrültem/megőrülök. Aki ismer,tudja,hogy alapesetben rohadt komoly,állandóan agyaló,probléma megoldó ember,nő vagyok,de bizony néha előtör a gyerek. Es?! Akinek nem tetszik,úgysem jön többet a közelembe. Nálad mamoszék még mindig normálisak,szeretnek,nincs semmi gond (max.ha csinálsz magadnak)

2020. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

De nagyon sokat sirok. Nagyon kiborultam. Anyosek szeretnek engem is, nyilvan a fiukat is. Valoszinu tudjak hogy a hulye kijelenteseim ellenere ha ennyi eve egyutt vagyunk valami csak lesz..


De nem tudom mikor.

2020. máj. 5. 13:39
 33/36 anonim ***** válasza:
Úristen
2020. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
84%
Én már több napja megmondtam, hogy orvosi eset.
2020. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Akkor mindenki az akinek "apró" gondja van és rágódik. Már párommal megbeszéltük hogy mi az elképzelés. Ez is haladás! De nem tudom mit tegyek hogy komolyan vegyen a családja, vagyis komolyan vesznek hogy velem van a fiuk X ideje, hívnak ha családi esemény van stb. De nem erre gondoltam. Hanem hogy hogy viselkedjek. Sokkal csendesebb vagyok alig beszélek a rokonai közt, nem nevetgélek mint mikor tényleg hülye voltam.
2020. máj. 5. 20:25
 36/36 anonim ***** válasza:
Jézusom... Ez félelmetes 😀 A kérdező szerintem is orvosi eset. Van egy könyv a Borderline személyiségzavarról, az író maga ebben szemvedett és teljesen hitelesen írta le milyen érzések kavarogtak benne (feleslegesen) és hogy ezek miatt mennyire szenvedett, durván kiborult apróságokon... Szerintem te full Borderline-os vagy. Ha esetleg rosszul alakult a dolog és mégsem vett el és te még mindig nem jöttél rá arra, hogy mi probléma veled, akkor olvass ennek utána. Nem árt tisztában lenned azzal, hogy mi veled a baj, ha boldog akarsz lenni (kezelhető ez a zavar és boldog lehetsz, mivel tudod mi a probléma a fejeddel...)
2022. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!