Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elszúrtam? Van még esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam? Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Párom családjával hidegebb,passzívabb vagyok. Sok idő után sajnos csak most gondoltam bele mélyen: passzív voltam nagyon sok éven át. A házasság témán évek óta sírva nevettem amikor Bea házasodott Bélával és szóbajött nevettem. Párom anyjának azt mondtam "jobb egy klassz élettársi kapcsolat mint egy boldogtalan iszonyú házasság DE kimondom ha úgy döntünk majd mi is házasodunk a fiaddal 1x". Rettentően szégyellem magam, nagyon sok év telt el, élettársak még 2 éve sem vagyunk. A kapcsolatunk azóta komolyabb mióta együtt élünk, előtte egy röhögős komolytalan kislány voltam. Szégyellem magam de emiatt csak onnantól tudom számítani. Az előtte lévő években nem tudom miért viselkedtem így. Szóval telt múlt az idő és megérett bennem hogy de..szeretnék Majd feleség lenni+anya.. Erről beszéltem a párommal aki végre komolyan tudott venni és örült hogy nem bagatellizálom el..Azt mondta ő is szeretné. Nagyon jól esett. De hogy hozzam ezt helyre? Kétszer jött szóba a gyerek téma a párom anyja előtt: egyik alkalommal egy állás kapcsán azt mondta,hogy figyi Kíra most muszáj hazudni a hr-esnek ebben a gáz világban mert rákérdezhet..De Ti életetek ha szeretnétek úgyis lesz gyereketek. A másik alkalommal csak egy téma kapcsán mondta random: ha úgy döntötök gyereket vállaltok. -Na szóval az anyja is látja hogy a fia komolyan gondolja velem. De én régen egy komolytan csitri módjára viseltem ég a pofám. Nők tanácsait és férfiakét is szívesen fogadom vagy anyósok tanácsát.

:)



2020. ápr. 14. 16:45
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
A karantén teszi ezt veled? ☺ Inkább kösd le magad valami érdekes dologgal. Olvass vagy mit tudom én,de ne rágódj már hülyeségeken. Akkor most én is sírjak,mert gyerekkoromban jászottam most pedig nem? Meg azért ,mert 18 évesen azt mondtam,nekem nem kell gyerek? És lassan 16 éves a kis kincsem? Hagyjuk már 😁😁 Mindenki változik folyamatosan.
2020. ápr. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, de nekem még mindig úgy tűnik nem nőttél fel és ugyanúgy gyerekesen viselkedsz. Vállald a felelősséget a tetteidért (mint egy felnőtt) és ha ez ennyire bánt beszéld meg az anyósoddal. Írásod alapján nagyon kedves és megértő emberről van szó!
2020. ápr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Persze ja hívjam fel hogy szia anyuka az van hogy ahogy 1x felhoztad ha vállalunk és mondtam hogy 30 után igen vállalunk gyereket nagyon komolyan mondtam ám, sőt azóta kettőnk a fiad+én megbeszéltük hogy a gyerek előtt lesz esküvő. Ugyhogy anyuka ez van sok puszi.


Ezzel nem hívhatom fel. Valóban nyugodt megértő nő. De mindenről van véleménye semmi kedvem apróságokon összeveszni vele..Tudja hogy valószínűleg nálunk lesz majd gyerek.

2020. ápr. 17. 09:40
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg szuuuszáááá.Nyugodjál meg,attól megnyugszol. Felesleges hülyeségeken pörögsz. Ha nincs semmi probléma amin idegeskedhestz,akkor csinálsz magadnak.
2020. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem menj el az ideggyógyászatra mert valami nagyon nem oké nálad. Pláne mielőtt gyereket vállalsz. Rosszindulat nélkül mondom, a gyereknek stabil szülő kell.
2020. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Ember.... Mert aggódom... ???? Pff
2020. ápr. 24. 21:27
 27/36 anonim ***** válasza:
Mondd ki kerek perec nekik, hogy " bocsi régen kis hulye voltam, nem voltam még érett hu de ciki ne haragudjatok, már kinőttem ebből már vehettem komolyan, nem haragszotok ugye?
2020. máj. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
De nem mondhatom ezt mert úgy gáz..pedig ez az igazság..hülye csitri volTam..de már nem. És aggaszt a múlt,de már nem úgy viselkedek.
2020. máj. 2. 16:03
 29/36 anonim ***** válasza:

Na jó...akkor hagyd a francba az egészet és tényleg menj el orvoshoz ,mert baj van a fejedben. Mi a tökért vergődsz már hülyeségeken,de komolyan???!!!

Bakker ez legyen életed legnagyobb problémája és akkor lófax bajod sem lesz....Komolyan mondom az agyam eldobom már. Rohadt sok ember amiatt sír éjjelente,hogy a gyerekének megtudja adni a minimumot,tudjon ruhát,ételt venni neki,legyen fedél a feje felett,a gyámügy ne vegye el tőle,te meg jössz itt a hülyeségeddel és rinyálsz.Sőt...folytatom,van aki az életéért,az egészségéért sír,hogy meggyógyuljon,életben maradjon. Na az a kemény öcsém,nem a te fostos kis problémád.

Tudod mit,ha már itt tartunk elmesélek valamit,mi az igazi lelki teher. Hugom beteg volt,nagyon beteg...Donornak akartak engem,de csak 50%-ban feleltem meg,az anyja 98%-ban de mégis elcseszték az időt. Haldoklott,az ágya mellett ültem,sírtam,imádkoztam,könyörögtem,mesterséges kómában volt,már nem regált semmire. Aznap késő délután meghalt. Az anyja és a másik hugom engem hibáztat emiatt,mert szerintük nem segítettem. Az én lelkem nyomja,hogy mindenhonnan ezt hallom,holott nem én voltam a jó donor. Na öcsém,ez a teher ami életen végéig elkisér,szóval nekem ne rinyálj ilyen kis szarokon.

2020. máj. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

#29 én sajnálom a húgodat és tényleg nem te tehetsz arról hogy nincs..ez nem a te hibád. Elolvastam a történetet sajnálom!


De ennek semmi köze a kérdésemhez csak leírás arról hogy vannak komolyabb problémák más családokban..mint nálam. Tisztában vagyok vele hogy egy haláleset ennél súlyosabb de ettől még az én problémám is probléma csak más..


Szóval mivel a kérdés rólam szól és ha a bajom nem tűnik nagynak,nekem akkor is nagy. Én azon vagyok hogy helyrehozzam amit elszúrtam.. Komolyabb vagyok de nem egy fapin@. Meg tudok jelenni párom mellett mint egy nő. Már nem csak külsőleg is. Ez haladás de még nem a "csúcs". Rég együtt vagyunk így a hülye énem is látta a családja meg a komolyat is mert nemrég is láttak hála az égnek. De nem hívhatom fel délután az anyját hogy hello már minden más, majd pár év és házasok leszünk +1 vagy 2 gyerek ha úgy alakul. - ez gáz lenne.. Úgy kell tennem hogy az idő oldja meg. Ezzel nem hívhatom fel őket..

2020. máj. 5. 12:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!