Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem tudok dönteni. Tényleg én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni. Tényleg én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok a "vőlegényem" 27 éves.Régóta együtt vagyunk,másfél éve együtt is élünk.Mostanában alkalmi munkái vannak,de múlt héten adódott egy lehetősége.Egy jól fizető állásnak tűnt,de cserébe sokat kell vidéken dolgoznia.Az én elképzelésem egy tökéletes kapcsolatról az,hogy a pár nincs külön.Sokak szerint ez hülyeség és minden a pénz!Én úgy gondolom ha ez fordítva történt volna nekem eszembe sem jutott volna hogy elmenjek nélküle dolgozni,akkor inkább összehúzom a nadrágszíjat és nem eszek...de külön nm válok,én ilyen beállítottságú vagyok.Én már a múlt héten mikor jött ez a lehetőség akkor mondtam neki hogy ebbe én nem megyek bele,de ekkor még nem volt biztos a meló.Azonban hétfőn jött neki egy telefon hogy "kiválasztották"mehet,ha gondolja.Ezt meg sem beszélte velem,úgy tűnik a véleményemre ismét nem adott semmit,és elment ma.Azzal vigasztalt,hogy ez csak egy próba...próba ami már vidéken kezdődik,igaz egyelőre csak 2 nap.De bánt hogy nem érdekli a véleményem,és az is hogy hiába mondtam neki hogy így oda ne menjen,úgy tűnik elmegy..."adtam"magunknak egy próbát és oké,mondtam menjen el erre a 2napra,meglátja tetszik-e neki vagy sem,de nézőpont elé állítottam,és azt mondta neki ha a jövőben is elfogadja a munkát én gondolkodás nélkül szakítok...megértettem vele hogy ennek tudatában döntsön...én nem vagyok/leszek arra képes hogy olyannal építsem a jövőmet akinek bármikor szólhatnak a munkahelyén hogy holnaptól irány vidék határozatlan ideig...bennem van a hiba?
2010. júl. 28. 12:44
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még túl fiatal vagy és azért látod így. A te korodban az ember még a párja fenekében akar lógni non-stop. Harminc felé már inkább a realitások talaján van az ember, és neki, mint férfinek, igencsak idegesítő lehet, hogy csak alkalmi munkái vannak. Akkor már jobb a biztos, igaz kicsit messze van, de addig is, míg ott dolgozik, kereshet valamit közelebb.
2010. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzetem mint neked, igaz mi nem élünk együtt.Van amikor pl. kedden szólnak neki, hogy szerda reggel 8kor irány több száz km-re lévő város, és akkor fuccs minden programnak amit elterveztünk abba 3-4 napba míg nincs itthon. Nekem is elegem volt belőle, de meg kell érteni, hogy ez pénzért megy, és fontos, hogy legyen miből élni. Ő azzal magyarázza a dolgozásokat (éjjel-nappal, hol itt-hol ott), hogy ha majd összeköltözünk szeretné ha nem kellene nekem nélkülöznöm semmibe, és szeretné ha mindent megtudna nekem adni. Szerintem heti 1-2 napot ti is kibírtok külön és inkább örülj neki, hogy van munkája, sok ember cserélne vele elhiheted. Ez nem a világ vége, hogy 1-2 napig nem vagytok együtt,mert nem hónapokra meg évekre megy el. Próbáld őt is megérteni és nézd más szemszögből a dolgokat! Régebben én is hisztiztem, hogy elment, szakíttani akartam,mert nem gondoltam normálisnak, aztán egy nap mikor elment, gondolkodtam és más szemszögből néztem a dolgokat, és normális ez, hogy elakar(nak) minket/téged (és ha lesz) a családjukat tartani.
2010. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak két éve csak alkalmi munkái vannak...és ürölnen eki, ha ilyen lehetősége adódna-ami azt illeti én is. Ez nem feltétlenül jelenti egy kapcsolat végét.
2010. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
nem akarok rajta lógni non-stop,ahogy írtam együtt élünk,eddig id dolgozott,reggel én irány suli ő meg dolgozni és este jött haza.Akkor sem lógok rajta,én egyszerűen magamnak nem olyan kapcsolatot képzelek el,ahol távol kellene hogy legyünk egymástól...
2010. júl. 28. 12:52
 5/49 anonim ***** válasza:
72%

DE amúgy nem vagy hülye, csak itthon elég nehéz jó munkahelyet találni, ezt is meg kell érteni.

12:51 voltam

2010. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
ezek szerint bennem van a hiba,hát nem tudom...én akárhogy is gondolkodom rajta mindig ide jutok vissza,oda hogy ezt nem akarom magamnak...se most se később,most rajta áll a döntés ahogy írtam,elfogadj-e vagy nem.ha elfogadja akkor nem tudok mit kezdeni vele... :s
2010. júl. 28. 12:54
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha te így állsz hozzá, akkor ő is joggal állhatna úgy hozzá, hogy ő ott kapott állást szóval költözzetek oda,, hisz közösen tervezitek az életeteket.


Nem tudom, te mit csinálsz, tanulsz vagy dolgozol?


Amúgy nem tudom te mennyire szeretheted őt, ha ilyen könnyen kiraknád azért mert próbálja megteremteni a jövőtöket. Azt alkalmi munkából nem igazán lehet.


Ha szereted akkor ne a hibát keresd benne, és ne az legyen az első gondolaod, hogy akkor vége. Te is próbáld megoldani a helyzetet. Keress többet, hogy ne a munka válaszon szét benneteket, vagy költözz vele.


Ha vele szeretnél lenni, úgyis megoldjátok, mert mindent lehet csak akarni kell. Haí meg nem érdekel már igazán, akkor ne erre fogd, mert az elég rosszul eshet neki. Ez nem egy könnyű döntés a számára!

2010. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen önző vagy. És még hülye is.
2010. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
89%
Azért nem érted, hogy miért fontos ez neki, mert te még fiatal vagy és suliba jársz. Ő a "felnőtt" -úgy mond -közületek, mivel ő dolgozik.Ezért mondom mindig, hogy az ilyen korkülömbségeknél mindig gondok lesznek.
2010. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
és ha te mennél vele? ha ez a vidéki munka biztos lesz...aláírja a papírokat, meg minden. Miért nem mész vele?
2010. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!