Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem divat manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem divat manapság, hogy sokan együtt élnek évekig, de se eljegyzés, se esküvő?

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 19:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Pont, hogy mostanában inkább ezt nyomatják
2020. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb szabadulni
2020. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
BOCSI, elírtam!!! miért divat ez, hogy együtt élnek, de nincs eljegyzés stb.
2020. máj. 7. 19:41
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Hol élsz? Majdnem mindenki így él.
2020. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindegy? Régen jobb volt, mikor húszévesen összeházasodtak, gyereket vállaltak, aztán harminc-x évesen meg szétment a család?
2020. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
Mert teljesen felesleges dolgok. Egy kapcsolat nem ettől lesz komoly. Mióta a nők is dolgoznak, nem kell őket eltartani a vagyonközösség teljesen felesleges. Szerintem aki kellőképp intelligens az felismeri, hogy teljesen felesleges időt, energiát és pénzt pazarolni a házasságra amikor az ég világon semmit nem ad hozzá a kapcsolathoz.
2020. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%
#3-as Azért mert az eljegyzésnek semmi értelme, a házasság meg ráér, ha jön a gyerek, de az is csak formalitás miatt.
2020. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A kettes ék van igazam könnyebb szabadulni.
2020. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Én az esküvőben egyedül azt látom jónak hogy megünneplitek úgymond a kapcsolatotokat. De ezen kívül nem sok pozitív hatása van szerintem. Manapság nem divat megjavítani a párkapcsolatokat ezért baromi sok a válás és nagyon sok a rövidtávú kapcsolat. Ezért is fölösleges szerintem a házasság manapság mert csak a jogi bajok vannak vele utána
2020. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%

Mert egyrészt nem tesz hozzá semmit a kapcsolathoz, csak egy üres hagyomány/formalitás.

Másrészt pedig lakva ismerszik meg az ember. Ha valakinek fontos a házasság, akkor valószínűleg "örökre" akar elkotelezodni. Ehhez pedig nyilván a legjobb partnert akarja megtalálni. Ehhez szükséges megismerni a másikat ugyebár. Kutatások szerint nagyjából négy év alatt tudsz teljesen kiismerni valakit

2020. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!