Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tényleg szánalmas, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szánalmas, hogy nem vagyok 25 évesen egy év után eljegyezve?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt de nem költöztünk még össze. Eddig nekem nem volt annyi pénzem, most meg a vírus miatt sajnos neki nincs munkája, illetve külön városban is lakunk, így a munka miatt én nem tudok oda költözni. Ő keresgél munkát az én városomban, úgyhogy majd csak tudunk haladni. Tervben van nyilván... Egyik kollegám folyton megkérdezi miért nem vagyok eljegyezve. Ma már nagyon rosszul esett, mert kioktatott, hogy jó lenne ha mást keresnék magamnak mert ez a fiú nem szeret engem, ha nem jegyez el. Mondtam neki nem is lakunk együtt, úgyis messze még a házasság, illetve majd én eldöntöm kivel akarok lenni. Látta, hogy rosszul esett, utána bocsánatot kért, de mi a francnak szól bele? Nem az első eset már ez. Mindig azzal jön, hogy ő sem lakott együtt a feleségével mikor eljegyezte, mert még katona volt akkor. Már korábban azt is megkaptam tőle, hogyha nincs ennyi pénzünk miért nem fizetik a szüleim a lakást meg az esküvőt? Megáll az eszem...

25N


2020. jún. 3. 16:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Ne foglalkozz vele, semmi köze hozzá.
2020. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Noren1989 ***** válasza:
78%

Idézek: "A barátommal egy éve vagyunk együtt de nem költöztünk még össze.". No, eddig olvastam, innentől tiszta sor, hogy valami hülyeség lesz a dolog mögött. Nem, egyáltalán nem gáz, hogy nem vagy eljegyezve.


A kollegád meg egy pöts, az okait inkább ne fejtegessük.

2020. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Meg a legjobb baratodtol is csunya dolog lenne, de kollegatol tenyerbemaszo bunkosag. Le kell allitani, ugy egyik fulon be, masikon ki. En ilyen embernek nem meselnek semmit.
2020. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem muszáj eljegyezve lenned és nem szánalmas. De ha szeretnél majd házasságot, azt tisztázzátok, mert sokan tényleg évekig járnak úgy, vagy laknak már együtt, sőt gyerekek is jönnek... hogy az egyik azt hiszi, anélkül is minden happy és minek, a másik meg csak vár..., de nem beszélnek.
2020. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Az esett a legrosszabbul, mikor a fejemhez vágta szó szerint, hogy jó lenne mást keresnék, mert biztos nem szeret.

Tényleg tervezzük az összeköltözést is, de sajnos nem megy egyszerűen. Azt is kérdezte, hogy nem vágyok többre,nekem elegendő ez? Mert csak mennek az éveim.

Szerintem el tudom dönteni, hogy nekem mi jó, és az is az én dolgom lenne ha 10 évig még nem mennék férjhez.

Szerintem nem vagyok elkésve, de őszintén szólva egyelőre nem szeretnék se férjhez menni, se gyereket szülni. Nem igaz, hogy olyan nagy szenzáció ez.

2020. jún. 3. 16:31
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell mentegetőznöd, se nekünk, se neki, se senki másnak. A ti életetek.


Állítsd le, finoman vagy keményen, amiből ért, vagy pedig tényleg egyik fülön be, másikon ki. Ha csak mondja a hülyeségeit, ne is reagálj rá, majd csak megunja.

2020. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Ne is foglalkozz vele, hülyeséget mond. Nyilván nem jelenti, hogy ne szeretne a barátod csak azért, mert 1 év után összeköltözés nélkül még nem kért meg. Ráértek és a többség ezt így is tartja normálisnak, semmi szánalmas nincs benne. Nem is értem amúgy, hogy egyeseknek miért kell folyton beleszólni mások magánéletébe, mikor senki nem kérdezte és abszolút semmi köze hozzá.
2020. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem az. Nektek kell erezni, hogy mikor.
2020. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

A munkatársad egy pöcs. 🤷 Teljesen hülye, nem is értem miért foglalkozol ilyen emberekkel...

1 éve vagytok együtt, mit vársz? Majd alakulnak szépen a dolgok.

2020. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nagyon el voltam szomorodva. Annyira köszönöm nektek! Már tényleg egy szerencsétlennek éreztem magam a kioktatás után. Kicsit jobb a kedvem.


Egyébként a barátommal már beszéltünk erről. Mindketten szeretnénk a jövőben házasságot és gyereket is, de még nem most!! Még pár évet dolgoznék én is, illetve ha összeköltözünk, akkor fog meglátszódni, hogy tényleg menni fog-e a közös élet. Nekem még eszembe se jutott az eljegyzés, mert nem reális. Jól mondjátok!

2020. jún. 3. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!