Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tényleg szánalmas, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szánalmas, hogy nem vagyok 25 évesen egy év után eljegyezve?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt de nem költöztünk még össze. Eddig nekem nem volt annyi pénzem, most meg a vírus miatt sajnos neki nincs munkája, illetve külön városban is lakunk, így a munka miatt én nem tudok oda költözni. Ő keresgél munkát az én városomban, úgyhogy majd csak tudunk haladni. Tervben van nyilván... Egyik kollegám folyton megkérdezi miért nem vagyok eljegyezve. Ma már nagyon rosszul esett, mert kioktatott, hogy jó lenne ha mást keresnék magamnak mert ez a fiú nem szeret engem, ha nem jegyez el. Mondtam neki nem is lakunk együtt, úgyis messze még a házasság, illetve majd én eldöntöm kivel akarok lenni. Látta, hogy rosszul esett, utána bocsánatot kért, de mi a francnak szól bele? Nem az első eset már ez. Mindig azzal jön, hogy ő sem lakott együtt a feleségével mikor eljegyezte, mert még katona volt akkor. Már korábban azt is megkaptam tőle, hogyha nincs ennyi pénzünk miért nem fizetik a szüleim a lakást meg az esküvőt? Megáll az eszem...

25N


2020. jún. 3. 16:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nincs nálatok valami HR vagy műszakvezető vagy irodavezető vagy valaki akinek jelezni lehetne hogy nem elfogadható a kollega viselkedése? A magánélet ilyen szintű kommentálása szerintem nem elfogadható munkaidőben.
2020. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!