Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csinálhatom majd igy is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinálhatom majd igy is?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elég bonyolult leszek remelem azert érthető lesz. Mostanában terveztem megkérni a barátnőm kezét, sokat olvastam utanna. Ez történne kísérő (köves) gyűrűvel. Azonban a szüleivel nem a legjobb a viszonyom ami nagyon elkeserít..Ugy gondoltuk hogy ez csak egy ajándék gyűrű lenne a barátnőmnek, marmint ezt mondjuk a szüleinek. Tehát nem eljegyzés szandekabol..tudom nem jo megoldás ezt mondani nekik de jelenleg nem akarjuk elmondani..Kérdésem: hallottam a jeggyururol ami sima karika altalaban. Ha azt majd (később lehet honapok evek) megveszem es mondjuk azzal "eljegyzem" az lehetséges ? Hogy a szülők akkor tudják meg?Tehat magyarul ugy mukodne mint egy kísérő gyűrű( es arrol mar tudnanak szulok is) aztan venném meg ugye a másik párját ami az enyem lenne. Mukodhet ez igy?

jeggyuru lehet esetleg kísérő gyűrű? amit ugyan ugy hordhat mint egy kísérő gyűrű hosszabb ideig? Koszonom elore is..


2020. jún. 28. 10:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha tudják, hogy együtt vagytok, minek titkolózni? Ovis dolog. A többség is így gondolkozott, nem kell a hiszti. :D
2020. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hívjátok eljegyzési gyűrűnek, legyen inkább ígéret gyűrű, vagy ilyesmi. Megígéritek egymásnak, hogy ki tartotok egymás mellett és ha elérkezett az idő, eljegyzitek egymást.

Így, ha a szülei megtudják is, kevésbé fognak kiakadni.

2020. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!