Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 3 és fél év után sem jegyzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 és fél év után sem jegyzett még el. Már nem is fog?

Figyelt kérdés
Azt szokták mondani aki két év után nem szánja rá magát az soha. Mindig az a fontos, hogy anyagilag valahogy biztosítva legyen a jövő de erről nincs szó. Nyilván volt róla szó mondta, hogy egyszer szeretne stb de ennyi meg kb egy éve megkérdezte milyen lanykeresre vágyom de soha nem történt semmi.. 24L

2020. júl. 2. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Minek? Pláne 24 évesen.
2020. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Én 4,5 év után kértem meg a párom kezét. Következő évben volt az esküvő. Már 12 éve együtt. Szóval ha jól megvagytok miért ne kérné?
2020. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
És ebből mennyi volt az együtt élés? Az ég világon semmi értelme házasságra gondolni amíg nem éltetek együtt pár évet. 3 év alatt aligha ismered meg kellőképpen a házassághoz. Lehet eljegyzésért kardoskodni csak semmi értelme ha felelősségteljesen akartok házasodni és úgy sem lesz házasság még egy darabig. 24 évesen teljesen felesleges még ezen gondolkozni egy 3 éves kapcsolatban.
2020. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Ki mondja ezt?

Egy darab szomszédasszony, az aggszűz nagynénik, vagy egy nőimagazin?

2020. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagy elkésve, én még 11 év után sem jegyeztem el.. :)
2020. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Addig ne engedd magadhoz! Igen is köteles elvenni!
2020. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
3 éve vele is élek. Nem tudom, ilyen a neveltetésem. Házasság parti a családom, és annyi ismerősöm teherbe esett házasság előtt, hogy valószínűleg félek nehogy így járjak
2020. júl. 2. 16:27
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Még gyerek vagy, hagyd ezt a házasságosdit, majd el fog jönni az ideje. Ne nyaggasd vele a párodat, mert el fog menekülni tőled.
2020. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Addig szerintem nincs gond, amíg nem házasságellenes a párod és beszéltetek is róla. Valószínűleg máshogy gondoloztok a tökéletes időpontról... Viszont nem vagy elkésve, nagyon fiatal vagy :)
2020. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nincs korhoz kötve a hàzassàg 18 èv felett!! Ès ha szeretne ès elveszi akkor okè! Az èn osztàlytàrsam 20 èvesen hàzasodott 3,5 èv utàn!(terhes volt) +1 èv utàn terveztèk.! Jobb előbb mint SOHA! Pl:. Vàrsz 11 èvet, s nem vesz el, akkor elment potya 11 èved, gyerek meg minden nèlkül! De ezt az eljegyzèsit inkàbb, a pasik tudjàk!!
2020. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!