Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 3 és fél év után sem jegyzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 és fél év után sem jegyzett még el. Már nem is fog?

Figyelt kérdés
Azt szokták mondani aki két év után nem szánja rá magát az soha. Mindig az a fontos, hogy anyagilag valahogy biztosítva legyen a jövő de erről nincs szó. Nyilván volt róla szó mondta, hogy egyszer szeretne stb de ennyi meg kb egy éve megkérdezte milyen lanykeresre vágyom de soha nem történt semmi.. 24L

2020. júl. 2. 15:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%

És ha nem fog eljegyezni, akkor mi lesz? Elhagyod?

Ha ezen kívül minden szinte tökéletes akkor ezért felrúgsz egy jó kapcsolatot?

2020. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
13%
Vàr mèg, 1-2 èvet kell neki gondolkodàsi idő. Ne siettesd, s ne peccegesd neki! Az nem vezet előrèbb. Sőt! Hàtràltat..Nincs gyereketek hogy siessen a dologgal. Lehet ha,, lenne is akkor is ilyen laza lenne a dologban.! Lehet a korod a baj.! Èn is 24 èves vagyok de, engem nem nagyon èrdekel a dolog.. mi 3,8 ève vagyunk együtt! Messze van mèg, 100 èv.
2020. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Ezt akik mondják, mind rosszindulatból mondják, hogy bekavarjanak. Mi 5 év után házasodtunk össze, de nem sürgettem a dolgot, egyszerűen addigra ért oda a kapcsolatunk. Fontos, hogy mennyi időt töltötök együtt, mennyire vagytok el egymással egy esős délutánon, stb. Időzítés szempontjából is vannak tényezők.
2020. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%
Nincs rà sok esély, ha eddig nem tette meg.
2020. júl. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem rà èr mèg 1 èvet bőven! Meg ez a 2 èv utàn nem jegyez el valaki valakit baromsàg!Max 30 feletti korosztàly szokàsa ìgy tenni hogy 1-2 èven bellül mert màr nem fiatalok. Èn a helyedben vàrnèk vele. Lehet te ùgy èrzed kèsz vagy rà! De a baràtod nem hinnèm..Az sem biztos hogy, gondolkodik rajt.. Te ismered te èlsz vele nem mi! De az is meglehet hogy neki teljessen jó ìgy ahogyan vagytok... jövő kèrdèse!
2020. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%

Én is családcentrikus vagyok, mint te. A karriernél/anyagi javaknál/pasizásnál nekem sokkal fontosabb a biztonság, a szeretet és a család.

Én 23 évesen mentem férjhez.

Pár éven belül szeretnék babát, olyan jó, hogy nem kell kapkodni. :)


Aki 28-30 éves koráig vár, és kénytelen 2-3 éven belül szülni (mert fél, hogy kifut az időből) sokszor megbánja, mert nem ismerte eléggé a párját.


Neked az a tanácsom, hogy hallgass a megérzéseidre. Te ismered a legjobban a párodat.

3 év alatt már kijönnek az ember hibái együttélés alatt, szóval nehezebb így a dolgod, mert hamarabb elszáll a lila köd.


Az a tanácsom, hogy viselkedj jó feleségként, mutasd meg, hogy finomakat főzöl neki, el tudod látni, gondoskodsz róla, jól bánsz a gyerekekkel, elengeded a barátaival sörözni, stb. Tudod a férfiakban él egy elképzelés a jó feleségről, és ha elkezdi érezni, hogy te jó felesége lennél, ő maga is elkezdi fontolgatni majd.

Fel fog erősödni az irántad érzett szerelme. Kb. 6 hónap múlva óvatosan megemlítheted, hogy szereted őt, és eszedbe jutott már az esküvő. Ha akkor a folyamatos gondoskodás/szeretet ellenére megijed, akkor elgondolkodnék azon, hogy nem csak kihasznál-e.


Ne feledd, hogy a 3. évben kezd lehűlni a szerelem lángja, így különösen fontos a párkapcsolatod ápolása.


Légy türelmes. Nem szabad erőszakoskodni/féltékenykedni/hazudni/hisztizni/sárkányoskodni/lecseszni, ezek inkább az ellentétét okozzák.

2020. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
Èn tegnap előtt kèrdeztem rà a baràtomra poènbòl hogy na, nem lèpünk picit előrébb?! Hàt... nem szèpen sült el!.. meg verte a fejemet erőböl .. Szerintem ez volt a vàlasza ☹
2020. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%
Fèrfiaktòl semmit sem szabad kèrdezni
2020. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
34%
Valaki 10 év után jegyzi el a párját... vagy akkor se. Nem jelent semmit, ha amúgy jó a kapcsolat. Szerintem ne siettesd, várd meg, amíg ő rászánja magát. Annál nagyobb lesz az öröm.
2020. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#11! "Ha ezen kívül minden szinte tökéletes akkor ezért felrúgsz egy jó kapcsolatot?"

Mióta számít jó kapcsolatnak az, ahol a felek teljesen másképp állnak az elköteleződés kérdéséhez? Mióta működő kapcsolat az, ahol az egyik fél halogat/kiborul/a másik félnek támad a házasság hallatán? Valamint ki akarná 65 évesen úgy bemutatni a kedvesét, hogy a "csajom/pasim"? Egyszerűen evetséges 😀 Elárulom, hogy nagyon-nagyon kevesen. 90%-ban arról van szó, hogy csak a jelenlegit nem akarja elvenni, mert érzi, hogy valami hiányzik ahhoz, hogy meglépje ezt a pasi, nem az a csaj az igazi neki. Ahogy megtalálja az igazit, 1-2 éven belül elveszi feleségül. Szemezgess egy picit az oldalon ebben a témában. Rendszerint ez történik, tisztelet a ritka kivételnek.

Úgy igazából azt sem értem, hogy mirefel jönnek egyesek ezzel a "a házasság fontosabb, mint a partnered" dologgal, mikor megfordítva a sztorit sokkal durvább az, hogy a partnernek fontosabb a szabadság, minthogy a barátnőjét elvegye. Nincs ezzel semmi baj, csak akkor nem kell kamuzni és húzni a csaj idejét!!!

2022. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!