Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Így kiderítsem, vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így kiderítsem, vagy nem lenne szép dolog?

Figyelt kérdés

Barátommal 3,5 éve járunk 25+ vagyunk, 30 alattiak.

Ha szóbajön az eljegyzés terel, hogy majd, meg minek hozom fel (hozzáteszem az elmúlt fél évben kezdtem, volt egy hónap amikor gyakran felhoztam igen, előtte nem)

Ráuntam hogy terel és kifogásokat gyárt.

Van egy közös munkatársunk, nő akivel mindketten jóba vagyunk ( nincs köztük semmi, mielőtt kombinál valaki, + nem rosszindulatból de 100 kg feletti a csaj, szóval féltékenységre okom se lenne) mivel mindkettőnknek haverja, gondoltam megkérem kérdezze meg a barátomat ő mikor tervez eljegyzést, lagzit, gyereket.

Szerintetek?


2020. júl. 6. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon rá van izgulva arra a papírra 😂
2020. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Gyerekes. Ha terel az nem jelent jót.
2020. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2. tudom, és mikor rákérdeztem hogy nincsenek tervei, céljai, bármi? azt mondta nincsenek...
2020. júl. 6. 23:11
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
A barátod nem akar gyereket. Házasságra talán rá fogok tudni venni, lakodalmat nem fog akarni majd, csak egy rövidke polgárit.
2020. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nekem a lagzi nem fontos, inkább ő mondja hogy az több millió, én ellennék egy 2 tanússal is :)
2020. júl. 6. 23:12
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Ha nagyon akarsz gyereket, akkor ülj le vele szemtől szemben. Legyél teljesen komoly és egyértelmű. Közöld vele, hogy ha nem akar gyereket, akkor mondja meg neked, mert akkor nem egymást keresitek és nem fair tőle, hogy húzza az idődet, hisz ketyeg a biológiai órád és te fiatalon szeretnél gyereket.
2020. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljetek arról, milyen tartalmú párkapcsolatot szeret(ne)!

Ha ő szerelmi kapcsolatot, közös kertészkedést, csavargásokat, te meg családot, akkor hosszú távon nem lesz nektek együtt jó.

2020. júl. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Miért értetlenkedsz? Egyértelmű, hogy nem ugyanazt akarja, amit te. Rá is kérdeztél, hogy nincsenek-e ilyen tervei, és ő kijelentette, hogy nincsenek?! Ezek után mire lenne jó a játszmázás?

Még ha lennének is közös céljaitok, esélytelen a normális házasság úgy, hogy nem tudjátok ezeket megbeszélni. Ő terel és megsértődik, te pedig gyerekes kerülő utakat keresel. Egy olyan kapcsolat, amiben a felek nem tudnak alapvető dolgokat szemtől szemben megbeszélni, úgysem bírná ki a hosszútávú elköteleződést, és a gyerekvállalás nehézségeit.


Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de már csak a saját idődet húzod azzal, hogy az esélytelenre várakozol.

2020. júl. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem ertem, hogy mit kéne kideriteni. Ez a faszi nem veled tervez, ez ennyiből is világos.
2020. júl. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem arra kérdeztem rá h ilyen tervei vannak-e, hanem a jövőben mit tervez, és arra mondta h sose voltak, sose tervez, ilyen ember
2020. júl. 7. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!