Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Így kiderítsem, vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így kiderítsem, vagy nem lenne szép dolog?

Figyelt kérdés

Barátommal 3,5 éve járunk 25+ vagyunk, 30 alattiak.

Ha szóbajön az eljegyzés terel, hogy majd, meg minek hozom fel (hozzáteszem az elmúlt fél évben kezdtem, volt egy hónap amikor gyakran felhoztam igen, előtte nem)

Ráuntam hogy terel és kifogásokat gyárt.

Van egy közös munkatársunk, nő akivel mindketten jóba vagyunk ( nincs köztük semmi, mielőtt kombinál valaki, + nem rosszindulatból de 100 kg feletti a csaj, szóval féltékenységre okom se lenne) mivel mindkettőnknek haverja, gondoltam megkérem kérdezze meg a barátomat ő mikor tervez eljegyzést, lagzit, gyereket.

Szerintetek?


2020. júl. 6. 23:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akkor a munkatársnőnek is ezt mondaná. Nincs terv, mi a kérdés? Akarsz egy jövőtlen kapcsolatban maradni?
2020. júl. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
3,5 év után minek gondolkozol még ilyenen? Nem is ismeritek egymást, fiatalok vagytok. Teljesen felesleges azon hisztizni, hogy miért nem vesz még el. Én se házasodnék senkivel 3 év után.
2020. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem vagy fiatal hozzà!! Minek pazarolnàl el +6 èvet! Lehet utànna a hùsvèti nyùl sem akarna elvenni VAGY! + mèg 2-3 èv s az èletkedved el is menne az egèsztől!! Csak a baràtod nem akarja.. Ne kèrdeztess rà mert csak le ègeted a baràtnődet! Vèletlenül csùnyàn vàlaszol vissza a baràtod hàt,, az ciki lenne!!
2020. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
Már megint a "tökéletes menyjelölt". Eddig minden kérdésed alatt kifejtetted, hogy nem is akarod, hogy elvegyenek (az anyós-após kategóriában vártad el mindenkitől, hogy szidja a pasid anyukáját), most meg az eljegyzés kategóriában a tiéd minden második kérdés, amiben azért nyígsz, mert nem akarnak eljegyezni/elvenni. 😂😂😂
2020. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem írtam még ki kérdést, most regisztráltam... :D
2020. júl. 8. 15:53
 16/18 anonim ***** válasza:
65%

Akkor lehet össz kevert valakivel...😁

Tèvedni emberi dolog!

2020. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

De az èn vèlemènyem szerint, ezt a dolgot hagyd a baràtodra.

Ezt csak ő tudja hogy akar-e veled hosszù tàvù kapcsolatot vagy sem. De az eljegyzès az csak egy formalitàs de nem biztosìtèk semmire hogy el is vesz felesègül..Lehet mèg, rövid időnek tartja azt, hogy eljegyezzen kell neki 2-3 èv mèg. Minden fèrfi màs..A hàzassàg egyfajta kötelèk az hogy, egymàshoz tartoztok de "lehet" nem èrzi ezt veled, hiàba szeret meg jò köztetek minden. De az is lehet hogy, van kiszemeltje nem tudni.. De a következő baràtnőjèvel nem lenne együtt2-2,5 èvet de màr, meg kèrnè a kezèt!! Az is biztos!!

2020. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
52%
Hagyd ezt a baràtodra mert, nem tudod mit tervez! Lehet kavarog a fejèben de, nem tudja hogyan vigye vèghez. Nem jò ha megkèrdezteted a baràtnődtől mert gondolom nem hülye a pasid ès egyből le esik neki hogy te àllsz a dolgok mögött.
2020. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!