Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Spontán eljegyzésről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spontán eljegyzésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Csak a filmekben van olyan, hogy a hapsi megveszi a gyűrűt, majd a megfelelő időben és helyen letérdel a szíve választottja elé és megkéri a kezét?

Vagy ez is csak egy halliwoodi atrakció és a való életben ez bunkóságnak számítana a barátnőmmel szemben?



2020. szept. 8. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Miért másképp hogy lehet??

Csak a megfelelő pillanatban.

Szerintem gáz a karácsony, valentinnap,születés,névnap eljegyzésre.

Évforduló hagyjám.

Ha már terhes a lány,se olyan nagy dolog...

2020. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egy előző kérdésemben nagyon lehordtak, hogy hogy gondoltam, hogy eljegyzem a barátnőmet, merthogy ez nem így működik
2020. szept. 8. 22:19
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogyan működne?


Én egy külföldi nyaraláson, mikor egy szép kastélyparkban sétáltunk, akkor kértem meg a kezét. Természetesen nagyon boldog volt a (ma már) feleségem.


Aki egy ilyen gesztust bunkóságnak tart, annak csupán savanyú a szőlő.

2020. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom inkább arra gondoltak ott a válaszolók hogy nem árt azt tudni hogy a lány házasságpárti-e vagy sem, szeretné-e vagy esetlegesen házassagellenes. Bár a nők nagy része vagyik rá, kiételek mindig vannak és nem árt tudni hogy neki ez fontos-e.


Nyilván ha utálja a házasságot akkor botor lépés megkerdezni.

De amúgy igen, karacsony, evforduló egyéb mainstream ünnepek keretében gáz szerintem is.

2020. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok tesómat is utazáson jegyezték el.

Kedvencem a pasi x db virágot ültetett a mezőre ami a kérdést formázta.

2020. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Pontosan miért is van VAGY a két bekezdés között a kérdésben?


Bhaszki ugyanaz a kettő.

2020. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Hat en nem orulnek ha leterdelne plane nem mindenki elott.. meg ugy egyaltalan semmilyen giccsnek, na mindegy

Ez csak en vagyok. (Vegye elo (a gyurut:)egy szebb pillanatban pl amikor ulunk egy szep parkban kerdezze meg azt annyi:)


32n

2020. szept. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Ha arra gondolsz, hogy az eljegyzés mikéntje nincs megbeszélve a lánnyal, hanem meglepetés, az nagyon szép tud lenni, ha jól ismered őt.


De arról mindenképpen beszéljetek előtte, hogy milyen terveitek vannak. Szeretnétek-e gyerekeket, hol szeretnétek élni, házasság, stb. Ezek olyan témák, amikben kompromisszumot kötni nem lehet, így ha nem egyeztek, sajnos nem lesz a házasságnak hosszú jövője.


Azt is érdemes megbeszélni, hogy a lány szeretne-e egyáltalán letérdelős lánykérést. Sokan utálják ezt, és inkább csak megbeszélnék, hogy mikor legyen az esküvő. Van, akinek vasárnap reggel pizsamában tökéletes, de van, aki egy utazáson vágyik erre. És lehet, hogy valakit zavar, ha mások is jelen vannak, míg más kifejezetten vágyik a nagy felhajtásra. Jó, ha ezekről tudsz, mert ez egy meghatározó pillanata lesz a közös életeteknek, és nagyon ciki, ha a lánynak az az érzése, hogy nem ismered őt, vagy bánja, mert teljesen mást képzelt el.


Az sem mindegy, hogy mikor kéred meg a kezét. Egyből házasodni szeretne, vagy nem probléma a több éves jegyben járás? Fiatalon elköteleződne, vagy inkább várna pár évet? De láttam már olyat is, aki a házasságnak csak akkor látja értelmét, ha úton van a gyerek.


Ha ezeket mind megbeszéltétek előtte, akkor nyugodtan szervezz meglepetés lánykérést. Lehet, hogy számítani fog rá, hogy 1-2 éven belül be fog következni, de ez jó, mert neki is át kell gondolnia a választ. És így is meglepetés lesz, hiszen nem tudhatja előre, hogy mikor és hogyan kéred meg.

2020. szept. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért hordtak le az előző kérdésednél, mert a sógornőd esküvőjén akartad megkérni a párod kezét...


Azt is elmondták a válaszolók, hogy érdemes előre megbeszélni, hogy akartok-e házasságot, akartok-e felhajtást. Maga a lánykérés lehet meglepetés alkalomkor, meglepetés helyen stb.


Engem is egy nyaralás alatt kért meg a párom, de ki előtte többször beszéltünk már a házasságról és arról is, hogy semmiképp ne legyen nyilvános a lánykérés..

2020. szept. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az általában addig is tart.
2020. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!