Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nők véleményére lennék elsősor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleményére lennék elsősorban kíváncsi, szerintetek mikor kérjem meg a párom kezét?

Figyelt kérdés
Egyhetes utazásra megyünk és úgy gondoltam, az utazás tökéletes alkalom lenne erre, viszont nem tudom, mikor lenne a legjobb pillanat időzíteni az eseményt.

2019. márc. 26. 10:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egy romantikus vacsora keretén belül lenne a "legideálisabb"
2019. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Értem. És az utazás melyik szakaszában? Az utolsó napokban, vagy már az elején?
2019. márc. 26. 10:59
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A közepén :D az a biztos. De tényleg. Magamból kiindulva az elején stresszes vagyok, hogy ki kell pakolni, új helyen alszok, fura az egész, mennyit költünk, utána lenyugszom, utána meg hogy megyünk haza, mit pakoljak össze, ne hagyjunk itt semmit és egyebek.
2019. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én vmi romantikus esti sétához időzítve tudnam elképzelni...pl tengerpart :-)
2019. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

En nem szerettem volna, ha vacsi kozben keri meg a parom a kezem, egy etteremben nehez ugy elvonulni, hogy tenyleg csak ti legyetek ott. Nekem tetszene akar a repuloteren is, hogy mar jegyeskent erkezzetek az uj helyre/haza, bar nem tudom, hova es mivel utaztok. Vagy egy romantikus seta alkalmaval, de akar esti borozgatas kozben az erkelyen....igazabol neked kell tudnod, hogy a baratnod minek orulne.

Szerintem ha el is tervezed, ne ragaszkodj hozza mereven, ha ugy erzed, ott es abban a pillanatban a megfelelo,akkor ott kerd meg, hidd el, orulni fog.

Sok sikert es sok boldogsagot :-)

2019. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2019. márc. 26. 11:17
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogyan, hova mentek, de pl. mi egyszer voltunk egy hotelben, ahol a hotelnek sajat partszakasza volt, es vacsora utan lementünk oda setalni. Senki nem volt ott rajtunk kivul, vilagitott a hold, a csillagok, setalgattunk a parton, nagyon romantikus volt, ilyen helyzetben pl. siman el tudnek kepzelni egy olyan lanykerest, aminek nagyon orulnek :).
2019. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Úristen csak vacsora közben ne kérlek!!! Óriási klisé másrészt szerintem tök kellemetlen is ezer ember előtt... Szerintem vidd el egy helyre estefele ahol szép a kilátás és egy kicsit intimebb mint egy étterem. Nyaraláson úgyis mindenki szeret andalogni erre-arra estefele, feltűnő sem lenne.
2019. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem sehol. A hazassag a ferfi szempontjabol netto buko. De ha majd valas utan ott allsz asszony, gyerek, penz es lakas nelkul, erzelmileg es anyagilag lenullazva, akkor ne mondd h nem szoltam.


Uff.

2019. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se vacsora közben. Nagyon sokan nem szeretnék ehhez az idegenek jelenlétét.

Inkább keress egy romantikus helyet és esetleg vacsora után ott kérd meg a kezét. Vihetsz magaddal egy bort vagy pezsgőt is.

2019. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!