Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Spontán eljegyzésről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spontán eljegyzésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Csak a filmekben van olyan, hogy a hapsi megveszi a gyűrűt, majd a megfelelő időben és helyen letérdel a szíve választottja elé és megkéri a kezét?

Vagy ez is csak egy halliwoodi atrakció és a való életben ez bunkóságnak számítana a barátnőmmel szemben?



2020. szept. 8. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19%

Ez az egész eljegyzés dolog felesleges butaság. Egy ilyen filmes manír.

Megkéred és elveszed. De ne szórakozzunk már ilyen átmeneti állapotokkal, mint a jegyben járás :D

2020. szept. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha már biztosak vagytok egymás álláspontjában a házasságot illetően, vagyis beszéltetek már róla, és mindketten szeretnétek, akkor utána kehet (sőt legyen is) meglepi :). Egy olyan alkalommal, ami nem szülinap, nem karácsony, valentin, stb. Ettől sokan agybajt kapnak. De ha azt sem tudod, hogy szeretne e házasodni a párod, akkor rizikós mindenképp.
2020. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti,

Egy kisebb, flanc nélküli esküvő megszervezése is hónapokba telhe, úgyhogy mindneképp jegyben járnak addig :D. De persze valakik csak megbeszélik, hogy összeházasodnak, és nincs gyűrű. Szerintem szép hagyomány, de megértem, ha valakinek nem fontos. De csak akkor, ha a pár mindkét tagja így érzi, mert akkor senkiben nincs tüske.

2020. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hiszed vagy sem, ez teljesen egyénfüggő.

Én pl. a falra másznék (nem örömömben), ha a párom csak úgy a semmiből letérdelne a gyűrűvel és "meglepetésnek" szánná ezt a komoly döntést. Annak vagyok a híve, hogy együtt válasszuk ki a karikagyűrű párt, miután megbeszéltük, hogy összeházasodunk és kitűztünk egy kb. időpontot.

Más meg elvárja, hogy az Eiffel-torony tetején 500 rózsából álló csokorban legyen a gyűrű és még az is meglegyen szervezve, hogy a repülők szívecskés csíkot formázzanak az égen.

2020. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlag este leültünk a kanapéra és ahelyett, hogy bekapcsoltuk volna a tv-t, beszélgetni kezdtünk a jövőnkről, házasságról, esküvőről. Az lett a vége, hogy a párom megkérdezte miért nem házasodunk össze!? Néztem rá nagy kerek szemekkel, hogy ez most valami lánykérés féle volt? Az volt. Kérte, hogy én válasszam ki az eljegyzési gyűrűmet, így lett. Már a kapcsolatunk eleje óta mondogatja, hogy nekem kell majd kiválasztanom, így nem ért meglepetésként.

A helyzet teljesen átlagos volt, még is emlékezetes. Semmiféle hiányérzet nincs bennem. Számomra nem ez az egy nap, vagy gesztus a meghatározó. :) Attól, hogy nagy a csinnadratta és a meglepi, még lehet alapjaiban véve halálra ítélt egy kapcsolat.

2020. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!