Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » . Ti mit szolnátok ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. Ti mit szolnátok ahhoz (leginkabb nok velemenyet varom) ha 5 ev es ketto gyerek utan meg mindig nincs eljegyzés v eskuvo?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
91%
Semmit.
2019. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
92%
Sose voltam esküvőpárti, engem pont nem érdekelne. Csak azért mentem férjhez, mert a férjemnek ez fontos volt, egyébként sose szerepelt a terveim között. Igaz, mi gyereket sem akarunk, talán így kicsit más.
2019. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
95%
Gyerek vállalás előtt egy olyan szintre kéne fejleszteni a kommunikációt, ahol ez pihe könnyű téma lenne.
2019. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
69%
Szaros 5 éves kapcsolatba 2 gyerek? Nem vagyok ennyire ostoba tehát a kérdés tárgytalan.
2019. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
87%

Én semmit nem szólnék hozzá, mert kizárt dolog, hogy előbb szüljek gyereket, főleg 2t, hogy nem beszéltünk a jövőről.

Ha mégis szólnom kéne, azt szólnám, hogy előbb kellett volna beszélgetni, aztán gyereket csinálni.

2019. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
90%

Az ő élete, aki így döntött, igazából semmi közöm hozzá.

De nekem eszembe se jutna házasság előtt gyereket tervezni, főleg nem kettőt.

2019. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
65%
Semmit, nem szülnék még egy gyereket se olyan fószernek, akit 5 éve ismerek, és el se vett.
2019. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
70%
Mindenkinek az ő dolga.De én házasság előtt egy gyereket se vállalnék be,nemhogy kettőt.
2019. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
67%
Eleve nem kéne gyereket vállalni olyannal, akit alig ismersz. Meg eleve nem kéne gyereket vállalni a házasság előtt.
2019. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:

Amikor megkérdezem tole h mikor fog elvenni mindif azt mondja h el fog venni.. majd eljon az ideje es lesz eskuvonk

Tehátv

Szerintem el akar venni csak meg nincs itt az ideje. Egyebkent nemertem h mi azzal a gond h 5 ev utan nemvesz el. Ismerek olyan párokat akik 7 vagy 8 ev utan hazasodtak es nemtom hany gyerekuk van. Miert taln azonnal ossze kell hazasodni es addig gyereket sem szabad szulni?-.- a gyerek az mas tema. Azokat akartam. Nem ez volt a kerdes!!!!

2019. szept. 4. 14:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!