Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megtudtam, hogy a párom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a párom el fog jegyezni? Más nőt is jegyeztek el fiatalon? N

Figyelt kérdés

Bementem fürdeni, de kijöttem, mert kint hagytam valamit. A laptopon meg volt nyitva a messengere a barátjával és hát láttam, hogy írta neki, hogy az évfordulón fog megkérni. (barátom azt hitte nem fogok kijönni). Nem szóltam semmit, úgy tettem mintha nem látnám.


Más is volt, hogy megtudta, hogy mikor fogják őt? Hogyan bukott le a párotok? Hogy történt maga az eljegyzés? (azt nem tudom milyen helyszínen fog történni) illetve milyen gyűrűt kaptatok?



2020. szept. 9. 09:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudom, mikorra tervezi a barátom az eljegyzést. Nekem szemtől szembe, nyíltan elmondta.

Ha addig együtt leszünk, akkor én is kb 23 éves leszek.

2020. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%

Élethelyzettől függ, mennyire vagytok érettek a házasságra, nem a kortól. Ha 21 évesen mindkettőtöknek van használható végzettsége, normális munkahelye, nem anyuci-apuci tart el titeket, azaz élitek a saját életeteket, akkor - szerintem - a kor csak egy szám.

Azt mondjuk nem értem, mi értelme az eljegyzésnek, ha nem is tervezitek az esküvőt, csak 2-3 év múlva... ez olyan madárkodásnak tűnik, hogy elmondhasd magadról, hogy menyasszony vagy, meg mehessenek a gyémántgyűrűs képek az instára.

2020. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
13%
12 Tuti ezért csinálja. Nem elég az eljegyzés egy hónappal az esküvő előtt??!! Addig minek...
2020. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Édes istenem, ennyi rosszindulatú, irigy embert... Alul volt még kérdésem, és nem a kioktatást kértem amúgy sem.

Felesleges tovább írnotok, nem figyelem a kérdést, sok szerencsétlen ember.

2020. szept. 9. 13:17
 15/23 anonim ***** válasza:
13%
Akkor minek írtad ki te ostoba?? Menj hozzá aztán ne lepődj meg ha 25évesen 2gyerekkel a nyakadon maradsz együl!!! Eldöntötted akkor miért írtad ki??
2020. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem szeretnéd még az eljegyzést, akkor mondd meg neki őszintén, hogy sajnos megláttad, amit írt és ne fáradjon még ezzel pár évig, mert fiatalnak érzed ehhez magad.

Az eljegyzés két felnőtt ember döntése.

Zárójelben megjegyzem: szerintem kicsit komolytalan, mikor évekig járnak jegyben, de nincs esküvő. Szóval ezért kár elsietni, elég akkor ezen gondolkodni, ha belátható időn belül össze is házasodtok.

2020. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%
Én 23 voltam mikor megkért, 19 éves korom óta vele vagyok. Beszéltünk már előtte az eljegyzésről, aztán egyszer megtaláltam a földön a gyűrű számláját. Gondolom kiesett a zsebéből. Most 24 vagyok, jövőre esküvő. Ha biztos vagy a dologdban, akkor hajrá. Van akit 16 évesen vesznek el.
2020. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%

Ja, a lenti kérdésekre válasz. Itthon kérte meg a kezem, szép fehérarany gyűrűt kaptam, olyan színű drágakővel, ami a kedvenc színem.

A 13-ast azért megnézném hogy szervez meg egy hónap alatt egy esküvőt. Ha nem is akar az ember nagy banzájt, akkor is időpontot kell kapni a hivatalba. (17-es voltam)

2020. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy mostanság állunk. Sehogy. Nem szerveznék esküvőket. Ki tudja mi lesz 2-3év múlva... mi lesz a vírussal
2020. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
7%
Teljesen normálisan válaszoltam neked (#12 voltam), erre ez a reakció? 🤣 A stílusból meg a tényből, hogy nálatok a családban az az életcél hogy minél fiatalabb korban elvegyen a bikátok és lepulyázzatok, már sejtem miféle szerzet vagy 🙄
2020. szept. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!