Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megtudtam, hogy csak évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy csak évek múlva lesz az eljegyzés!?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal, szeretjük, tiszteljük egymást, nagyon jó a kapcsolatunk:) Én már titkon nagyon vágyom a gyűrűre, a barátom azt kotyogta ki egy futó viccelődés alkalmával, hogy arra várhatok még 3 évet. Hát lecsücsültem. Én akkor már 26 éves leszek. Ez a 26 éves kor szerintem a szülésre a legalkalmasabb kor, én mindig úgy képzeltem el, hogy 25-26 évesen lesz babám. De nem, jobb esetben egy gyűrűm lesz, utána 1,2,3 év múlva esküvő és utána gyerek. Ne azt mondom hogy már most rögtön mindent, de azért ez így nekem sok. Érzem én is, hogy nem fiatalodom, végeztem a sulival, most dolgozom.

Szerintem 2 év elég idő arra, hogy egy férfi eldöntse mit akar...

23L


2012. júl. 23. 17:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
85%

Ezt megmondtad neki is? Ő mikor szeretne gyereket?


Nem lehet, hogy ha poénkodott akkor poénnak szánta és valóban mások a szándékai?

2012. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ülsz le vele beszélgetni? Mondd el neki, hogy te mit szeretnél.
2012. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%
Közöld vele a tényeket, aztán tedd azt, amit az eszed sugall.
2012. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
41%
Én meg azt mondom, hogy minek akarod magad elvetetni valakivel? Ez annyira undorító, amikor így erőltetik a gyereket meg a gyűrűt. Majd eljön az ideje még. Fiatal vagy, a pasid is az valszeg és még ÉLNI akar. Így természetes.
2012. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
62%
Engem fél év után jegyzett el a barátom, és 3 év után derült ki, hogy soha nem is akart elvenni. A kapcsolatunk elején azt mondta, hogy nem akar gyereket (én sem akarok, ez kulcsfontosságú volt) erre közli, hogy mégis akar. Tanulság: a pasik nem normálisak és gőzük sincs, hogy mit akarnak.
2012. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
87%

Kettőn múlik a vásár. Simán elfogadnád a párod döntését, amikor te másképp akarsz valamit? Beszéld meg vele.


Amúgy mire kellene 3 évet várni egy eljegyzéshez? Az túl sok!

2012. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

amikor viccesen mondta a 3 évet, akkor rákérdeztem hogy komolyan?? mondja igen, mert kell hozzá pénz is, nem úgy megy az. Mondtam, hogy még jó, hogy szerelem is kell hozzá, helyeselt, de annyiba is maradt a téma. Én nem akarom neki felhozni, nem akarom őt ezzel rövid pórázra fogni, vagy hogy azt érezze h én sürgetem.

Ja és nem elvetetni akarom magam, de a gyűrű egy szimbólum, jelképe annak, hogy van egy ember, aki veled akarja leélni az életét. Régimódi vagyok, tudom.

a barátom 26 éves...

2012. júl. 23. 17:12
 8/37 anonim ***** válasza:
93%

Nincs ebben semmi undorító! Mások, ennyi.

Meg kell beszélni. Nem kötelező együtt maradni.

2012. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
63%

17:09 - A tanulság az, hogy a TE pasidnak nincs gőze arról, hogy mit akar.


Kérdező, szerintem a párod döntött. Együtt él veled, szeret téged. Ha te ezt csak akkor hiszed el, ha vesz neked egy gyűrűt, akkor nem vele van a probléma.

25/L

2012. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%
Mi van ha ő úgy gondolja, hogy 4 év múlva akar elvenni. Ahhoz tökéletes a 3 év múlva történő eljegyzés.
2012. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!