Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megtudtam, hogy a párom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a párom el fog jegyezni? Más nőt is jegyeztek el fiatalon? N

Figyelt kérdés

Bementem fürdeni, de kijöttem, mert kint hagytam valamit. A laptopon meg volt nyitva a messengere a barátjával és hát láttam, hogy írta neki, hogy az évfordulón fog megkérni. (barátom azt hitte nem fogok kijönni). Nem szóltam semmit, úgy tettem mintha nem látnám.


Más is volt, hogy megtudta, hogy mikor fogják őt? Hogyan bukott le a párotok? Hogy történt maga az eljegyzés? (azt nem tudom milyen helyszínen fog történni) illetve milyen gyűrűt kaptatok?



2020. szept. 9. 09:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor menj férjhez, ha szerelmes vagy valakibe. Mert majd akkor jön a szerelem, amikor már férjnél leszel, és válhatsz el, rosszabb esetben még egy gyereked is lesz már addigra, vagy kettő, szegény pasas meg ott marad kisemmizve, a gyerekeitől el kell váljon. Ez a forgatókönyv szokott bejönni, ha valaki szerelem nélkül megy férjhez.
2020. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
63%
Én a mai fejemmel inkább 21 éves koromban szültem volna vagy 23 mint ahogy lett, 29 évesen. Tény, hogy kiéltem magam de a testem már nem a régi és most, hogy tesót akarunk, most már baromi szar állapotban vagyok belülről (40 vagyok :( )
2020. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
53%
Édesanyám 21 évesen szült engem, 23 volt, mikor a húgomat. F50.
2020. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!