Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Melyik a jobb alkalom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb alkalom az eljegyzésre?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 18:07
A kérdező szavazást indított:
Szülinap
Karácsony
Évforduló
62 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
egyik se!
2020. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Ezek közül az évforduló, a másik kettőtől a gyomrom felfordul.
2020. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
99%
Én se nagyon támogatom ennek az eseménynek egy másik alkalomhoz való kötését, de ezek közül akkor már mindenképpen az évforduló lenne a legelfogadhatóbb.
2020. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
3-as szex közben érdemesebb. Az extrém.
2020. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha spontán vagy, az ezerszer jobb 🙂
2020. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Évforduló.
2020. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Alapvetően nekem sem volt túl szimpatikus a "kössük valami eseményhez" típusú lánykérés. Egyszerűen kicsit olyan érzést kelt, mintha az ember meg akarná spórolni az extra agyalást az ajándékon:D

De mióta iszonyatosan vágyom arra, hogy a párom végre megkérje a kezem, azóta mindig a legközelebbi esemény (névnap, szülinap, évforduló, karácsony vagy akár csak egy élmény - nyaralás/kirándulás stb) lenne a legtökéletesebb:DD

2020. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
A Valentin-napot kihagytad. Szerintem az is klisés lenne :D
2020. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én kezemet névnapomon kérte meg a férjem. 3 hónappal később volt a születésnapom, eredetileg arra tervezte, de végül nem tudta kivárni. Nekem így tökéletes volt. De ha én férfi lennék és a felsoroltak közül lehetne csak választani, szerintem én az évfordulót választanám. A karácsonyt semmikképp, a szülinap is rendben van.
2020. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Talán az évforduló..

De mondjuk eljegyzéstől is függ. Én pl. nem szeretnék műsort, hanem gyűrű és minden nélkül csak beszéljük meg, hogy összeházasodunk és tűzzük ki, hogy kb. mikor. Ha ez a beszélgetés épp a szülinapomon vagy karácsonykor van, akkor ám legyen, nekem mindegy.

2020. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!