Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 220000 Ft-os gyűrű nem drága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

220000 Ft-os gyűrű nem drága egy eljegyzéshez vagy pont jó? Milyen értékben vettetek?

Figyelt kérdés
Gyémánt köves gyűrű, ha ez számít valamit.
2020. szept. 20. 14:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
20 Nem a nők, csak vannak olyan nők. Nagyon nem mindegy. Én biztosan visszaadnám. De szerintem van olyan gerinctelen férfi is, aki fordított esetben sajnos nem adná vissza.
2020. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
9%
Inkább valami olcsót vegyél, mert ha oda kerül a sor, hogy megveszitek a karikagyűrüt, akkor inkább arra költs! Az arany ára annyira fent van, hogy míg 12 éve 64 ezerért vettem egy pár sárga+fehérarany karikagyűrüt, addig most egy egyszerű aranyért, ami nem is volt 10 gramm (a kettő darab) majdnem 200ezret hagytam ott.
2020. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan határeset. Egyrészt ennyi pénzt szerintem jobb dolgokra is el lehet költeni, másrészt ha megtudnám, hogy valakinek ennyibe került a gyűrűje, azért még nem néznék furcsán. Egy félmilliósra már igen.

Őszintén nem tudom, az enyém mennyibe került (nem én vettem...) de max 150.000 lehetett. A jeggyűrűk ketten együtt olcsóbbak voltak (a gyémánt drága!), pedig kevert sárga-fehérarany, vésett mintával, tanúsítvánnyal meg minden.

2020. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
83%
Én drágállnám. Ennyiért karikagyűrűt is már lehet kapni párban, amit számomra az eljegyzési gyűrű. Házasságkötésnél is ezt "használják". A köves teljesen fölösleges.
2020. szept. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
46%
Nem a fizetéstől függ. Párom nagyon sokat keres mégis inkább egy 4 ezer forintosat kértem amit amúgy se hordok.
2020. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
49%

Ilyen kérdéseknél látszik, kinek mit jelent a szerelem és a házasság.

Nekem egy függönykarika éppúgy elég lenne.

Kb. szánalmas egy gyűrű árát nézni

2021. máj. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
47%

"Kb. szánalmas egy gyűrű árát nézni"


Ha neked kellene megvenni, és nem mellékzsebből ráznád ki az árát, akkor neked is számítana!

2021. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
40%
Látom nem sikerült értelmezned. Olvasd el újból mit írtam...
2021. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
45%
Imádom ezt az oldalt. Teli van jól kereső emberekkel. Tegnap egy kérdésre ami arról szólt, hogy milyen gáz hogy eszik nála, akit felvisz a lakására azt mertem írni, hogy nálam bármit ehet ihat amit akar 0-ra pontoztak. Itt egy nem túl drága ékszert köpködnek. Ergo itt majd mindenki Qva csóró.
2021. máj. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ok,én biztos örülnék neki.Meg szerintem nem túlzás.Annyira nem nagy pénz az,csak magyar viszonylatban.
2021. máj. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!