Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meg van idő ?! Mi a reális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg van idő ?! Mi a reális?

Figyelt kérdés
5es fél éve vagyunk együtt néha szoba jött az eljegyzés meg hazzasag ,de még sem lép.A tesója csak 3 éve van együtt a lánnyal de már megkérte a kezét a fiú ....Erőltetni nem szeretném ,sem mondani neki ,hogy na mikor? Csak kíváncsi vagyok ,hogy ennyi idő utána realise?;? 30as pár vagyunk.
2020. nov. 15. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő után már azért meg szokott történni a dolog. Azt tudod egyébként, hogy viszonyul a témához? Írtad hogy néha szóba kerül. De mi? Hogy szeretne házasodni?

Ha ennyi év után nem történt meg, szerintem ne sokat remélj

2020. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű jó úgy neki ahogy, nem lesz több
2020. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira akarta volna, már rég eljegyzés is lett volna! Már nem is lesz. Jó neki így ahogy van. Az eljegyzés és házasság is csak azért kerül elő NEHA, hogy fent tudja tartani az érdeklődésed és hogy addig is vele maradj és maradj csendben, várva a nagy eljegyzésre, ami persze tudja ő hogy sose lesz, mert nem is akar komolyabban elköteleződni melletted. Egyszerűen így jó, kényelmes neki. Pontosan tudja te mit vársz és csak azt mondja amit hallani akarsz.
2020. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán tudja, hogy te szeretnél házasságot? Beszéltetek erről bármikor?

Ha igen, és amúgy akar, de 5 év alatt sem tette meg, akkor bizony szarban vagy.

2020. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltetek arról egyébként hogy te szeretnél házasságot? Miért nem hozod fel neki? Ne a meglepit várd mert a való életben nem olyan, mint a filmekben.
2020. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Persze beszéltünk,gyerekről is hogy akar ő is én is....Szóval nem tudom mire vár...
2020. nov. 16. 00:19
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Egyszerűen kérd meg te az ő kezét. Nincs kőbe vésve, hogy a fiúnak kell.
2020. nov. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha beszéltetek róla, és elvileg akar, akkor van egy rossz hírem.

Akar, csak nem veled. Az 5 év harmincasoknál marha sok idő. Huszonévesen oké, de harminc? Mi a szarra vár? Valószínűleg másra. Annyi ilyet láttam... "akarok, majd". Aztán 5-6 évig se mise történt. Végül szakítás, a következő nőt meg egy nemhogy félév után el jegyzi, még gyereket is csinál neki.

Ne legyél hülye, ne várd szótlanul, hogy egyszer raszánja magát. Beszélj vele, hogy itt az ideje, és ha nagyon vonakodik, akkor engedd el, mert bizonytalan és arra vár, hogy jön-e jobb.

2020. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok ennyit várni. Én meg leülnek vele egyet beszélni, hogy úgy érzem itt az idő hogy megvalósítsuk a terveinket, szeretnék jövőre házasodni és gyerekeket, és meghallgatnam mit mond.

Ezen a ponton elengednem a spontán meglepi lánykérést (ki a fene lepődne amúgy is meg...) És nem hagynám, hogy kitérő ködös választ adjon.

Ha felsz a valaszatol és nem mered ezt felhozni... Akkor valószínűleg tudod is a választ :(

2020. nov. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mennyi a pontos korotok?

Én is így jártam a gyerekem apjával. Azt mondta, akkor látja a házasságnak értelmét, ha születik gyerekünk. Belementem, nem kellett volna. Nem vett el, szét is mentünk. Tudta pedig, hogy nekem ez fontos.

2020. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!