Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meg van idő ?! Mi a reális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg van idő ?! Mi a reális?

Figyelt kérdés
5es fél éve vagyunk együtt néha szoba jött az eljegyzés meg hazzasag ,de még sem lép.A tesója csak 3 éve van együtt a lánnyal de már megkérte a kezét a fiú ....Erőltetni nem szeretném ,sem mondani neki ,hogy na mikor? Csak kíváncsi vagyok ,hogy ennyi idő utána realise?;? 30as pár vagyunk.
2020. nov. 15. 21:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Mi 4év után költöztünk össze és 2éve élünk együtt. Tehát már 6éve vagyunk pár de ez a 2év együttélés sok olyan dolgot kihozott belőle amiben csalódtam ( gondolkodás, ésszerű cselekedetek, otthoni dolgokkal törődés annak ellenére is hogy sokat dolgozik amit én megteszek ő nem igazán )hogy nem vagyok biztos hogy ő a megfelelő nő az életembe..pedig ő már 3éve is lagzit gyereket akart..34f
2020. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, és te mire vársz?
2020. nov. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
30 vagyok ,ö 32 éves..
2020. nov. 19. 14:34
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem várnék rá. Üljetek le,mindenképp beszéljetek.
2020. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Este leültem vele,de mellé beszélt.Hogy most én rá akarom erőltetni? Mondtam nem ,csak kérdeztem mi az elképzelése?!? Mondta ,hogy eljön az idelye akkor majd meg kér,és nem érti ezt a falnak állítást.🙄🙄
2020. nov. 20. 16:43
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha akarna házasodni, már azok lehetnétek, de minimum rég megkért volna. Neki láthatóan elég egy barátnő, nem akar más jellegű elköteleződést. Erre jobb ha felkészülsz lelkileg.

Egyébként 1-2 éven belül már teljesen rendben van az eljegyzés. Nekünk pl 2,5 hónap után volt, az esküvőnk másfél év után.

Ha már 5 év alatt nem lépett ennyi idősen, nem is akar. Ennyi.

2020. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42%
Akkor ez ennyi. Nem fog megkéri, hiába várod.
2020. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!