Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igaz lenne hogy az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lenne hogy az eljegyzési gyűrű értéke háromszorosának kell lennie a nettó fizetésednek?

Figyelt kérdés
Ergo ha én 300-at keresek akkor 900 ezres gyűrűt kell vennem? :D Nemrég hallottam ezt egy nőtől és kicsit elborzasztott a dolog. :D
2020. nov. 17. 10:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Sok butaságot lehet olvasni itt, a gyk-n, de ez azért űbereli mindent.

Gondolj már bele: 3 hónapig nem eszel, nem fizetsz rezsit, nem öltözködsz stb csak azért,hogy meg tudj venni egy gyűrűt.

Ugyan már!!

2020. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noren1989 ***** válasza:
2020. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Úgy tűnik ez a gyűrűs phaszságok hónapja.
2020. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Amerikában így tartja a szokás. Idehaza nem. A gyémánt is csak mostanság lett divat.
2020. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Mi ez a sok retardált kérdés az eljegyzési gyűrűkről? Szerintem nem az ára a lényeg, hanem aki adja.

A párom (vagyis már férjem) is 300-at keres átlagba, mégis 33 ezer volt a gyűrűm (sajnos véletlen megláttam az árát) és pont lesz*rom.

Nem azért kell hozzámenni valakihez, mert milliós gyémántgyűrűvel kéri meg a kezed, meg az a nyamvadt gyűrű nem "befektetés", ha válásra kerül a sor (a linkelt kérdés egyik válaszában olvastam).


Kérdező, amelyik nőtől ezt hallottad, menekülj, mert csak a pénz számít neki, nem a kapcsolat.

2020. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
69%

Na, ez totál új, még nekem is, pedig nagymotoros vagyok már a hülyeségekben.

1-es, azért...ha pl neked valamid szétmegy az ingatlanodban, és ki kell fizess egy pl 600ezres ellendíjat, akkor te 2 hónapig nem eszel, nem iszol, vagy mi, nincs annyi félretett pénzed, mint munkavállaló?

2020. nov. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5%

Huha... Akkor a minimalberesek jol jarnak, ok vehetnek olcsobb gyurut😂

Szerintem nem dragabbnak kell lennie, mint a fizetesnek, de mondjuk egy 50-100 ezer kozotti osszeget el lehet ra kolteni, atlagfizetes eseten. Ha valaki nagyon jol keres, akkor tobbet.

2020. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
Nem az a lényeg, hogy a fizetésed 3x-osa legyen, hanem hogy kb 3 havi megélhetést biztosítson az ára. Gondolom ez egyfajta biztosíték, hogy a leendő férj képes gondoskodni a családjáról.
2020. nov. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%

Írja már le nekem valaki, hogy miért a fiú vegye meg a gyűrűt?

Kultúrált választ kérek! Egysejtű libák maradjanak dugóban!

EGYENJOGÚSÁG VAN! A leány vehet gyűrűt! Nekem is! Meg is kérheti a kiválasztottja kezét!

Elvégre, úgy de úgy hangoztatják a nők, hogy nincs köztünk különbség!

Ők nem mosnak, takarítanak, főznek egy férfire sem!

A nevét sem veszik fel!

Akkor?? Tessék megvenni azt a rohadt gyűrűt s megkérni a fiú kezét! 300 ezer alatt nem fogadunk el gyűrűt!

Ja! Még sincs egyenjogúság!

2020. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6%

Hiába nyomja itt mindenki a kamut.


A nők elvárják a drága gyűrűt, amivel lehet villantani az Instán, meg a csajok előtt a melóban.


Mint a kocsinál, arra is azt írják mindegy, csak legyen, de pontosan tudod, hogy nem egy 19 éves Suzukira, vagy 24 éves BMW-re vágynak.

2020. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!