Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 22 évesen 2 év kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen 2 év kapcsolat után ha még nem kérte meg a kezem, nem is fogja?

Figyelt kérdés

15 éves korunk óta ismerjük egymást. 2 éve jöttünk össze hivatalosan.

Közös albérletben lakunk fél éve.

Én már nagyon szeretném, ha hamarosan eljegyezne, mert amióta ismerem mellette képzeltem el az életem. Ő is ezt mondja és ezer módon érezteti velem, hogy szeret.

Szoktunk erről beszélni, mindig azt mondja, rövidtávú tervei között szerepel a lánykérés. Mikor rákérdezek, azt mondja 1-2 éven belül.

Én nem igazán értem, miért kéne még várni 2 évet? Jó a kapcsolatunk, jó a szex, jól tudunk együtt élni és rendszeresen szokta mondani, hogy én leszek a felesége.

Ő 23 éves.


Köszi előre is


2021. jan. 4. 14:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

"Jól tudunk együtt élni" Igen, fél éve.


23 évesen gondolom még nem akarja egy két éves kapcsolat után házasságot.

2021. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nagyon nyomulós dolog, ha erre rákérdezgetsz...a kétségbeesett nők csinálják ezt. Ha meg akarja kérni a kezedet, meg fogja. Nagyon fiatalok vagytok még, a helyében én is várnék 1-2 évet. Ha a következő 2 évben nem kér meg, akkor viszont valószínűleg nem is fog soha, mert egy 4 éves kapcsolatban azért már illene jegyben járni, főleg, ha tudja, hogy ez fontos neked.
2021. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyenkor az a plusz 1-2 év nem árt, ha meg akar kérni meg fog hidd el
2021. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%
Egyik barátnőmnek a hetedik évfordulójukon kérte meg a barátja kezét (úgy hogy már közös lakásuk is volt). Most boldogok, van egy kislányuk.
2021. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
71%
Gyerekek vagytok még!
2021. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Felesleges ezen gondolkodnod szerintem.Ha szeret és téged akar feleségének, meg fogja kérni a kezed nemsokára.De ne siettesd őt ebben.Lehet egy különleges alkalomra vár/ szép gyűrűt szeretne neked és jelenleg nincs pénze rá.Sok oka lehet.
2021. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem fiatalok vagytok még nagyon a házassághoz, azért nem sürgeti. Oké, hogy két éve vagytok együtt, de lehet ő majd max 25 éves kora után tervezne ilyet, vagy ki tudja mikor. Ha mindkettőtöknek első kapcsolat, akkor meg az is elbizonytalaníthatja, hogy mást még nem próbált. A kíváncsiság is nagy úr. Persze nem akarok rosszat feltételezni.
2021. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%

Amikor nekem 22 évesen megkérte a kezem a párom, akkor már 2 éve éltünk együtt, 3,5 éve voltunk együtt, és ő 26 volt és már gyereket akart. Fél év az nagyon-nagyon kevés. Ez még a rózsaszín köd, amikor még legyintesz az apró idegesítő dolgokon, mert észre se veszed a szerelemtől. Majd akkor, amikor már látod az összes hülyeségét és ő is a tiedet, és legyintetek rá, mert szeretitek egymást és ez fontosabb annál, minthogy a kibeb@szott szennyestartóba dobja már be végre azt a f*stos zoknit. (bocsi, elragadott a hév)

Amugy szerintem felesleges ezej tepelődnöd, majd érezni fogja, ha készen áll, még nagyon fiatal a párod, a legtöbben ekkor még javában a kiélem magam szakaszban vannak. Persze vannak kivételek, de ha sokat piszkálod a lánykéréssel meg fog csömörödni és kiábrándul az egészből.

2021. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%
22 évesen 2 év kapcsolatra (ami semmi), fél év együtt élésre (ami még inkáb semmi) hová sietsz, könyörgöm? Teljesen normálisan áll hozzá szerintem, mi lenne ha megpróbálnád élvezni a közös életeteket ahelyett, hogy generálnád a felesleges problémákat és konfliktusokat?
2021. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
1%
Remélem hogy nem fogja
2021. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!