Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 22 évesen 2 év kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen 2 év kapcsolat után ha még nem kérte meg a kezem, nem is fogja?

Figyelt kérdés

15 éves korunk óta ismerjük egymást. 2 éve jöttünk össze hivatalosan.

Közös albérletben lakunk fél éve.

Én már nagyon szeretném, ha hamarosan eljegyezne, mert amióta ismerem mellette képzeltem el az életem. Ő is ezt mondja és ezer módon érezteti velem, hogy szeret.

Szoktunk erről beszélni, mindig azt mondja, rövidtávú tervei között szerepel a lánykérés. Mikor rákérdezek, azt mondja 1-2 éven belül.

Én nem igazán értem, miért kéne még várni 2 évet? Jó a kapcsolatunk, jó a szex, jól tudunk együtt élni és rendszeresen szokta mondani, hogy én leszek a felesége.

Ő 23 éves.


Köszi előre is


2021. jan. 4. 14:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
91%

Fél éve éltek együtt, mégis hová rohansz?

Ennyi idő alatt nem ismered meg a másikat - hiába lógtok együtt tini korotok óta, az tök más élethelyzet.


Egyébként ne nyomuljál, mondta, hogy megkér, akkor? Nyilvánvalóan várni akar, hogy VALÓBAN jól kijöttök-e. Ha már 1,5-2 évet éltetek együtt, na akkor el lehet kezdeni eljegyzésen gondolkozni, előbb minek beleugrani?


Én anno 2 év együttélést követően már az albérleteket néztem, hogy kb rögtön költözhessek, miután szakítok az exemmel, pedig jól indult minden ott is.

2021. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
33%

20. Ez hülyeség. Nem mindenki érzi ezt minden kapcsolatában.

Én is és a férjem is csak egymással kapcsolatban érezzük hogy együtt akarunk megöregedni, és nem , nem váltunk el, csak mert nem vártunk hosszú éveket a hàzassággal ( csak 1,5 évet). Nem is fogunk elválni soha. Ez is hülyeség. Értelmes ember nem lesz szerelmes minden jöttmentbe, és nem akar minden párjával összeházasodni.

Elég kapcsolatfüggő, és egyszerű az aki hasonlóan gondolkodik.

2021. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
75%
Na ilyet ne mondj hogy soha nem váltok el, mi vagy te jós?
2021. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
78%

"Nem is fogunk elválni soha."


Jajj, de aranyos vagy. A lottó számokat is megsúgod nekünk?

2021. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
88%

Ma fejjel úgy gondolom, hogy 22 évesen én még nagyon gyerek lettem volna ehhez, pedig nekem is néhány éves, komoly kapcsolat, amiről azt hittük, hogy örökké tart. Ezzel most nem akarom azt mondani, hogy úgyis szétmentek, hanem csak hidd el, még sokat változik az ember.

Nem kell a kardodba dőlni, hogy még nem kért meg. Valószínűleg korainak érzi. Beszéljetek erről, beszélgetni lehet nyomulás nélkül, hogy amúgy ő hány évesen képzeli el a házasságot - egyáltalán akar-e házasodni? Gyereket szeretne-e, ha igen, mikor?

2021. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
23%
Úgyis szétmennek, főleg fiatalon semmi nem tart örökké
2021. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
17%

23, 24.


Nem jós vagyok, csak ismerem a kapcsolatunkat és az érzéseinket egymás iránt.:) Ti meg nem. Ennyi.


Látom nagyon savanyú a szőlő itt egyeseknek. Szánalmas.

2021. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
81%

Fú de nagyképű vagy te jó Isten.


Egyrészt senkit nem érdekel a kapcsolatotok, másrészt sosem tudhatod, hogy miokr jön egy másik nő, mikor már veled unalmas lesz a szex, mikor veszíti el valamelyikőtök az állását, etc


Az ilyen emberek szoktak a legnagyobbat koppanni.

2021. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
4%

Már volt, hogy elvesztettük a munkánkat. És akkor? Túl vagyunk rajta.

Ez valakinek ok a válásra? Az igen csak szomorú. A másik felvetés meg szintén szánalmas. Csak megkeseredett megcsalt, pofáraesett ember képes másnak ilyet kívánni.

2021. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
59%

Senki nem kívánt neked ilyet te egybites.


Igazi tünemény lehetsz.

2021. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!