Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha sokat beszél az esküvőről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat beszél az esküvőről, valószínűleg mostanában fog megkérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában elgondolkodtam rajta, hogy a környezetemben mindenki most házasodik. Ami amúgy annyira nem is érdekelne, viszont párom is relatív sokszor hozza fel a témát. Hol fogunk lakni, milyen lesz az esküvő, kiket hívnánk meg, mi lesz a gyerek neve... Ilyesmik.

Idén leszünk 3 évesek. Múltkor említette, hogy ha megéljük lehet tervezni.

Ezt amolyan viccesen mondta, de nekem kicsit úgy tűnt, komolyan gondolta. Aminek amúgy örülnék. Sőt.

A barátja is most házasodik, de amikor szóba került, azt mondtam nem akarom tudni mikor vesz el, mert szeretném ha akkor tenné, amikor már úgy érzi. Mert hát, ne azért vegyen el, mert mindenki most házasodik. Ez egy életre szóló döntés és én nagyon szeretném, hogy mellettem döntsön egy életen át, azért mert ő is így szeretné.

Szóval, elbizonytalanodtam azon, hogy egyáltalán mi játszódhat le ilyenkor egy pasiban? Biztos vannak félelmek mindkét részről.

Kérlek, aki átélt hasonlót és srác, az mesélje el hogy és mikor kérte meg a párja kezét, mik játszódtak le benne. :)

Kíváncsi vagyok, mi járhat az ő fejében... :)

25N



2021. jan. 25. 13:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

De jó! :)

Nagyon sok boldogságot nektek!

Köszönöm, hogy megírtad! :)

2021. febr. 4. 07:56
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy köszi. Egyébként simán lehet hogy puhatolozik nálad viccesen.


Azért egy férfi se szeretne kosarat kapni így ezt a kérdést jól körbe járják előtte szerintem amennyire csak lehet :)

2021. febr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia ;-) Szerintem ulj le vele egy asztalhoz es beszeljetek meg oszinten. Mondd el neki azt, amit nekunk leirtal es a parod orulni fog, h megtudja, h neked o az Igazi. (Amugy a ferfiak kerulik a hazassag-Eskuvo-csaladalapitas temat, ha nincs Ilyen szandekuk a baratnovel szolo jovore nezve. Olvass el par temat itt, amikor mas nok arrol panaszkodnak h a szerelmuk meg csak nem is akar veluk rendszeresen talalkozni....) puszillak es sok sikert! Csak erosen, oszinten es szeretetteljesen :-)
2021. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
26%
Szia Kérdező! Mi történt azóta? Én is hasonló cipőben vagyok, de én már nem hiszek benne... ☹️
2022. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Mi kicsit több, mint 2 éve vagyunk együtt es nekem másfél éve beszél róla, még sem lépett még semmit. Ne éld bele magad! Rengeteg pasinak csak a szája jár (nem véletlenül van ezer kérdés eljegyzés témában

a gyakorikérdéseken).

2022. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Hát, azóta megkérte a kezem. Idén májusban, jövőre lesz az esküvő! :)

Szurkolok nektek!

2022. okt. 19. 19:40
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

De jó gratulálok. Én vagyok a 22-es válaszoló. Én azóta férjhez mentem és már kismama vagyok. :)

Jó visszaolvasni az ilyen válaszokat.

2022. okt. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!