Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Más is érzett így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett így?

Figyelt kérdés

Decemberben a párom eljegyzett. Azóta egészen különleges érzéssel kezdtem szeretni. Nem is tudom megmagyarázni de minhta sokkal mélyebb lenne az eddiginél a kötődésem. Olyan jó érzéssel tölt el hogy engem választott én pedig őt és együtt egyengetjük szépen a jövőnket.


Nálatok is így volt? Mert beszéltem néhány emberrel azok közül sokan azt mondták hogy semmi nem változott még pozitívabb irányba.


De én viszont úgy érzem igen. Nálatok is így volt?


2021. jan. 28. 13:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Rózsaszín köd, majd elmúlik. És nem azért mondom, mert megkeseredett vagyok, csak tapasztalat. Nyilván fiatal vagy és neked ez nagy cucc. Aztán majd több 10 év múlva te is így látod, ha egyáltalán lesz belőle bármi is, hogy ez semmi.
2021. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Különleges, és jó érzés, ahogy megházasodni is igen. De ettől független a szerelem. És nem, ami igazi szerelem, az sosem múlik el. El ne hidd az ilyen kamu dumát. Ezt azok mondják akik még sosem éltek át igazi szerelmet. Ami elmúlik pár év alatt, annak semmi köze a valódi szerelemhez.
2021. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
14%

12: évek múltán sem múlt el, nem hiszem hogy te érzel szerelmet miközben veszekedtek a pároddal?

Vagy feldobban a szíved ha éppen megbánt???

Én így értettem...0-24ben szerintem nem lehet érezni, de lehet eleve mást értünk szerelem alatt:)

2021. jan. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%
Nekem ami a kifejtésben van, inkább úgy jön le, hogy nem is az illetőbe vagy szerelmes, hanem abba a gondolatba, hogy valaki elvenne és együtt akar élni.
2021. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

13. Mi szerelemmel szeretjük egymást igen, 11 év után is. Sajnálom ha ilyesmit te még nem tapasztaltál senkivel. Majd megtudod, ha átéled.

Nem tudom másoknál hogy van, mi beszélgetéssel kommunikálunk, nem veszekedéssel. Nem szokása megbántani, ahogy nekem sem őt. Őszinte a kapcsolatunk, és odafigyelünk egymásra. Amit érzünk azt ki is mondjuk, megbeszéljük. Nem olyan nehéz, de csak akkor működik ha 2 ember valóban szereti és tiszteli egymást.

2021. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%

OFF

Milyen megkeseredett, rosszindulatú, depressziós emberek járnak ide :O mindig elámulok ezen, hogy most csak ez az oldal gyűjti a tahó parasztokat, vagy ez tényleg ilyen általános, és ahogy mondani szokták, "magyar sajátosság"? Eddig ezt mindig hülyeségnek tartottam, de már kezdem úgy érezni, hogy 100%-ban igaz...

ON

Még nem volt eljegyzésem, de én biztosan úgy érezném magam mint te most :) és ne törődj a beszólogatásokkal, éld meg a pillanatot, élvezd tiszta szívből, hogy olyan emberrel vagy együtt, aki mellett szárnyalsz a szerelemtől :)

2021. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

14es. Rosszul gondolod de mivel a kérdésem az eljegyzés által hozott plusz érzésekre iranyult ezért ezt részleteztem. Nyilván eddig is szerettem különben nem lettem volna vele és ezután is fogom.😁


Többieknek köszönöm :)

2021. jan. 31. 18:43
 18/21 anonim ***** válasza:
75%
Milyen idosek vagytok?
2021. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
27 évesek vagyunk. 3,5 éve együtt.
2021. febr. 1. 06:07
 20/21 anonim ***** válasza:

Gratulalok, sok boldogsagot es termekeny hazassagot kivanok!

Igen, ez az erzes termeszetes es azt jelenti, h jol dontottel;-) oleles

2021. febr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!