Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrűt milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrűt milyen árban "illik" adni?

Figyelt kérdés

Anyagilag megtehetném, hogy ne a legolcsóbb legyen, de valahogy feleslegesnek érzek egy gyűrűért kiadni százezreket. A barátnőm sem igényli egyrészt azért, mert nem igazán szereti az ékszereket, másrészt pedig elég spúr. De azért mégsem szeretném elbagatellizálni a dolgot és a legolcsóbbat megvenni.

Kb. mennyit érdemes kiadni szerintetek érte?

(Remélem senki nem jön azzal, hogy amennyit ér a kedvesem nekem...és hasonló baromság..)


Normális válaszokat előre köszönöm!



2021. jan. 29. 02:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
61%

Az eljegyzési gyűrű 15 ezer volt .

A karikagyűrűk 20 ezer.

2021. jan. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem pár tízezernép nem érdemes többet költeni rá, csak már olyan anyagias világban élünk, hogy mindenki felül akarja múlni egymást, mindenben. A karikagyűrűket szokás drágábban venni. Nekem egy sima arany eljegyzésim van egy nagyobb cirkónia kővel, 50-60 ezer lehetett. 4 éve minden nap hordom és egy karc nincs rajta. Szerintem te is hasonlóban gondolkozz, főleg, ha a barátnőd sajnálja a pénzt.
2021. jan. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
75%

Sosem értettem ezt az elterjedt "a havi fizu 3x-osa legyen a gyűrű" dolgot. Ha valaki keveset keres, mondjuk havi 150 ezret, akkor annak 450 ezer ft kiakás iszonyatosan sok. Ha valaki jól keres, mondjuk havi 500 ezret, akkor meg csak szimplán marhaság másfél millió t egy gyűrűre költeni.


Ne tudom mennyibe került az enyém, de olyan 60 ezer körül tippelném. Vékony sárga arany (kB. 1.5 mm széles) cirkónia kővel (vagyis kövekkel, egy nagyobb és a nagyobb kő két szélén 3-3 icikepicike).


Nekem nem volt fontos, hogy gyémánt legyen és sokat költsön rá. Meg sem tudnám állapítani, hogy gyémánt-e, csak azért tudom, hogy nem, mert kicsit be kellett szűkíteni, és az ékszerész ugye ráírta a papírra. Annak örültem, hogy szép szolid, nem valami ízléstelen giccsparádé. Nem lennék semmivel sem boldogabb egy olyan másfél milliós gyűrűvel, ami amúgy marhára nem tetszik.

2021. jan. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
5%
S ti nők mit vesztek nekünk 3x havi béremelést?
2021. jan. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%
Havibéretekért
2021. jan. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
80%

Amit én kaptam fehér arany és 21 kis kő van benne. 57 ezer volt.


De a jeggyűrűre már nem adtunk sokat. Az nemesacél, 18 ezer volt a kettő.


Én nekem nem is kellett volna százezreké, mert igazság szerint nem tudom hordani. Munkában nem lehet, itthon meg takarításhoz minek... Ha esemény van akkor húzom fel. Na az meg ritka.

2021. jan. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
18# Adnak szeretetet! :D
2021. jan. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%

Nekem van gyűrű, ami 10.000 forint és borzasztóan tetszett, a legdrágább, amit imádtam, 60-70.000 körül mozog. Afölött már nem találtam olyat, ami tetszene, meg jó szívvel se tudtam ránézni.

Szerintem 2 dolog fontos: a minőség, szóval ne törjön, kopjon pillanatok alatt, illetve hogy olyan legyen, ami illik a párodhoz, és imádni fogja. Ha ez egy 10.000 forintos, minőségi ezüst gyűrű, akkor az, ha ez 50-60 körül mozgó arany, akkor az. Ha a barátnőd spórolós és nem nagyon hord ékszert, nem fog örülni, ha elvered egy háztartási nagygép árát egy gyűrűre :). Nekem sem lenne őszinte a mosolyom, ha megtudnám, hogy a párom vett egy gyűrűt 100-ért, amiből vehettünk volna valamit a háztartásba, vagy elmehettünk volna valahova, vagy költhettük volna a hobbinkra :D.

Szóval ne azt nézd, mit illik, hanem mi tenné valóban boldoggá a párodat: minden más csak olyan emberek véleménye, akiknek semmi közük a kapcsolatotokhoz.

2021. jan. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
9%
Amilyet csak megengedhetsz magadnak, mert ha nem elég drága, nemet fog mondani a barátnőd, és jó eséllyel ott is hagy.
2021. jan. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
5%
Egy ostoba képmutató konzumidióta világban min 500EFt. Vigyázz, nehogy csórónak tituláljanak! Én 2004-ben 30EFt-ért vettem, azóta is csórónak érzem magam... Ja, nem is! Hál' Istennek a feleségem sem ellensége a pénznek, tökéletesnek tartotta a gyűrűt, meg az árát is. Milyen meglepő, azóta sem váltunk el, anyagi helyzetünk is jobb mint az átlagnak.
2021. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!