Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrűt milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrűt milyen árban "illik" adni?

Figyelt kérdés

Anyagilag megtehetném, hogy ne a legolcsóbb legyen, de valahogy feleslegesnek érzek egy gyűrűért kiadni százezreket. A barátnőm sem igényli egyrészt azért, mert nem igazán szereti az ékszereket, másrészt pedig elég spúr. De azért mégsem szeretném elbagatellizálni a dolgot és a legolcsóbbat megvenni.

Kb. mennyit érdemes kiadni szerintetek érte?

(Remélem senki nem jön azzal, hogy amennyit ér a kedvesem nekem...és hasonló baromság..)


Normális válaszokat előre köszönöm!



2021. jan. 29. 02:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Én vettem magamnak egy arany gyűrűt nagy cirkónia kővel, igazi klasszikus lánykérős kinézetűt. 50 ezer volt és nagyon szép. Eljegyzésre is simán jó lenne. Amúgy tényleg nem számít milyen gyűrűvel kéred meg. Maga a gesztus számít.
2021. febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Ha egy telefon ér 300 ezreket, és többet, akkor egy életre szóló ajándék is a szerelmednek 200 ezret. Nyilván nem ismerem a pénztárcád, de én egy 200 ezresnek örülnék, ami egy átlag havi fizetésnél kevesebb.


(Nem kell lehurrogni, de nyilván aki szak- vagy közmunkás, nem fog itt kérdezni, és hagyni magát "átverni" és rákölteni annyit, amennyit nem tud.)

2021. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég egy "olcsóbb". (Sztem 40-50 ezer is elég drága)


Nem a karika gyűrűről beszélünk.

Relatíve pár hónapot/ évet fogja hordani, esküvő után a karikát, ìgy én nőként nem is értem a drága eljegyzési gyűrű logikáját.

2021. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!