Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi az arany középút, ha a pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az arany középút, ha a pár tagjai elérő módon gondolkodnak a eljegyzésről?

Figyelt kérdés

Kicsit pontatlan a fogalmazásom a főkérdésben, de az eltérő módot úgy értem, hogy években/élményekben nézve egyik fél készen áll az eljegyzésre, szeretne már házasodni, de a másik fér még éveket akarna várni?


Mindenképp a férfi döntésében kéne belenyugodni, hisz ő a "kezdeményező"?


Mindez persze komoly kapcsolatban, ahol nem kérdés, hogy valamelyik fél ugródeszka lesz, vagy titkon alkalmi kapcsolat. Tehát amikor tudjátok, hogy együtt fogtok megöregedni.



2021. márc. 31. 21:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs értelme úgy, hogy az egyik fél nem biztos benne. Akkor legyen eljegyzés/házasság, ha mindketten biztosak vagytok benne.

A nem biztos fél meg akkor tisztességes, ha nem hitegeti a párját, hanem megmondja egyenesen, hogy még nem érzi magát erre készen.

2021. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Maga az eljegyzés nem garancia a házasságra, csak mondom. Mióta vagytok együtt és milyen idősek? Ez se mindegy. Lehet ezért várna még pár évet. Ha meg nem, akkor nem lepődnék meg, ha nem is akarna házasodni.
2021. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%
#10 Egyedül nem tud időpontot intézni az anyakönyvvezetőnél senki, csak szólok.
2021. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%
#13 akkor mindjárt szólok az asszonynak, hogy átverték. És, hogy nem is vagyunk házasok. És, hogy a lányom is zabigyerek.
2021. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
#14 A lányod zabigyerek, te magad írtad, hogy nem voltatok házasok se a megcsinálásakor, se a születésekor.
2021. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%
#15 nem, azt te mundtad. Mivel nem intézhetett időpontot, akkor nem is vagyunk házasok. Bár szerintem, a feleségem(?) szerint és a magyar állam szerint a lányom már a házasságban született.
2021. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
21%

#16 Picikét már belegabalyodtál a történetbe. Idézem: "az asszony közölte, hogy intézett egy időpontot az anyakönyvvezetőnél a gyerek első születésnapjára." Magyarul, házasságon kívül fogant, házasságon kívül született a kölyök, tehát a te szavaiddal élve zabigyerek.

Időpontot pedig továbbra sem kérhet a pár egyik tagja, ketten kell elmenni bejelentkezni. Szívesen.

2021. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%

17, komolyan, te 2021-ben azzal igyekszel megszégyeníteni valakit, hogy a gyereke házasságon kívül született? Te valami zsákfaluban élsz ahol ott tartanak az emberek hogy ez bűn, mert isten így meg úgy?

Mellesleg egy barátnőmék is így házasodtak. Elment időpontot kérni egyedül, befizetett párezer forint illetéket, majd megjelentek együtt a kapott időpontban két tanúval, és lezavarták a szertartást.

Annyi a lényeg hogy az esküvő napján mindkét fél megjelenjen az anyakönyvvezető előtt, és mind szóban, tanúk előtt, mind az aláírásukkal igazolják hogy önszántukból kötik össze a párjukkal az életüket.

2021. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
36%
#18 Egyrészt hozzád ki szólt, másrészt ő írta le először a zabigyerek szót, amire én reagáltam. De ha ennyire sérti a szemed, nyilván érintett vagy te is :D Harmadrészt továbbra sem lehet egyedül bejelentkezni az anyakönyvvezetőnél. Neked is szívesen.
2021. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
84%

#17 figyelj, mindjárt jön.

Két (2) gyerek.

Van a fiam, aki zabigyerek. Kellett ilyen apasági nyilatkoznom is és minden ami ezzel jár. És van a lányom, akinél állambácsi szerint autóomatikusan én vagyok az apa, mert szerinte (állambácsi szerint) házasok vagyunk.

Szerintem most hagyd abba! A saját érdekedben. Nem kell nagyobb hülyét csinálni magadból.

2021. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!