Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan utaljak a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak a barátomnak arra, hogy már kész vagyok az eljegyzésre?

Figyelt kérdés

2 hónapja lakok együtt a barátommal és nagyon jól kijövünk, megértjük egymást, minden nagyon happy, hihetetlenül ragaszkodik hozzám eleinte én nem gondoltam komolyan, de Ő már akkor is.


Voltam már mennyasszony 17 évesen, de az egyik másik történet, a lényeg, hogy tudom milyen felemelő érzés és akarom!


Hogyan utaljak a barátomnak arra, hogy én már kész vagyok az eljegyzésre? Elvégre én nem kérhetem meg a kezét.

Tudtok segíteni?


Én 20/L, Ő 28/F.


2010. aug. 25. 14:31
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akarsz házasságot, minek akarsz eljegyzést? Ennyi ész 20 évesen...
2010. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
90%

Majd akkor, ha ő is akarja vagyis megkéri a kezed. Szerintem elég gáz, ha ezt egy nő pedzegeti. Ha most azzal kezded nyaggatni, hogy jegyezzen el, biztos lehetsz benne, hogy sose fog.

Nekem egyébként egy éretlen kislánynak tűnsz: "akarom!" Eljegyezni nem azért szokták egymást, mert az olyan felemelő, hanem akkor, ha komoly házasodási szándékaik vannak mindkét félnek.

2010. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
91%
Én nem csodálkoznék, ha hülyének nézne a párod, ha megtudná, hogy eljegyzést akarsz, de házasságot egyáltalán...
2010. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarom hanem szeretném.
2010. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
92%

Én is veled egy idős vagyok...És...szeretnék eljegyzést, mert szerintem is gyönyörű dolog, egy kötelék egy morális érzés, egyfajta elkötelezettség.

DE ne is haragudj, minek eljegyzés, ha eszed ágában nincs férjhez menni? A házasság már nem annyira felemelő vagy mi van?

Minek az eljegyzés esküvő nélkül?:-s


Bocs de neked tényleg nem való gyűrű...se most...se...

2010. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem te magad sem tudod, hogy mit akarsz. Ebből is látszik, hogy már 17 évesen menyasszony voltál, most meg három évvel később már egy másik pasira akarod magad rávarrni "menyasszonyként" úgy, hogy egyébként házasságot nem tervezel. Vagy csak derogál az, hogy nem "menyasszony", hanem "barátnő" a státuszod?

Eljegyzést akkor szoktak tartani, mikor a pár már az esküvőt tervezi, de legalábbis egy-két éven belül kilátásban van. Ehhez képest nálatok...

Szerintem csak villogni akarsz mások előtt a gyűrűddel, bizonygatni, hogy kellesz annyira egy embernek, hogy gyűrűt húzzon az ujjadra.

"Felemelő érzés" az eljegyzés? És a szakítás is ugyanilyen "felemelő" volt, mikor visszaadtad a gyűrűt?

Az én véleményem az, hogy azt sem tudod, mi az, hogy eljegyzés, mi annak az értéke, csak szeretnéd magad egy romantikus lányregényben érezni.

2010. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
83%

Megint egy játszmázó csaj..


Miért is kéne utalni?! Talán meg kéne várni, hogy ő is kész legyen rá, elvégre ez két ember KÖZÖS döntése!! Nem úgy működik, hogy meg kell történnie csak azért, mert te úgy akarod..

2010. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
83%
Akarni a wc-n kell.Lehet ő egyáltanlan nem akar eljegyzést veled,akkor mekkora pofára esés lesz mikor közli h bocsi de inkább ne...
2010. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
77%

Én megértem, hogy szeretne menyasszony lenni, hát ki nem szeretne? De ez azt is jelenti egyben, hogy férjhez fogsz menni. Elfajult a világ, a jegyben járás már sajnos nem ugyanazt fejezi ki, mint hagyományaiban, hanem hogy elmondhassuk, menyasszony vagyok, bibibí, mert barátnőnek, kedvesnek lenni az olyan snassz már... a hideg ráz ettől. Normál esetben eljegyez majd a barátod, ha feleségül akar téged venni. Addig meg vagy várj türelemmel vagy legyél egyedül.

Éretlen vagy, nagyon-nagyon!

2010. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
77%
Neked csak az kell, hogy a barátnőidnek mutogathasd az eljegyzési gyűrűdet. A válaszod alapján nagyon éretlennek tűnsz...
2010. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!