Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan utaljak a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak a barátomnak arra, hogy már kész vagyok az eljegyzésre?

Figyelt kérdés

2 hónapja lakok együtt a barátommal és nagyon jól kijövünk, megértjük egymást, minden nagyon happy, hihetetlenül ragaszkodik hozzám eleinte én nem gondoltam komolyan, de Ő már akkor is.


Voltam már mennyasszony 17 évesen, de az egyik másik történet, a lényeg, hogy tudom milyen felemelő érzés és akarom!


Hogyan utaljak a barátomnak arra, hogy én már kész vagyok az eljegyzésre? Elvégre én nem kérhetem meg a kezét.

Tudtok segíteni?


Én 20/L, Ő 28/F.


2010. aug. 25. 14:31
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
sehogy...
2010. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nemtudom szakítsak e! Ő annyira szetet és megért engem! 2 éve nem volt senkim, mert lázadtam, hogy nekem soha senki 2 hónapja úgy éreztem kész vagyok rá, de mégse!


Igazatok van, hamis illúziókba ringatom magam és talán nem is érdemlem meg Őt. De Vele boldog vagyok, és rossz lenne ha Ő nem lenne. Lehet, hogy csak kapaszkodót gyártok és ez nem is szerelem?


Sajnos az ember társas légy! Két év után felszólalt bennem, hogy magányos vagyok így belekezdtem olyanba, amit nem gondoltam át. Tùl komoly, túl valóságos lenne nekem? Vagy csak a "túlélők bűntudata" szólalt felbennem?


Mit tennétek a helyembe?

2010. aug. 26. 08:24
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

Én a magam részéről továbbra is járnék a sráccal, de nem sírnék azon, hogy jegyezzen el. Nem jó az, ha bezárkózol, és nem adsz esélyt az új kapcsolatnak. Fiatal vagy, nem gyászolhatod az elhunyt vőlegényedet egész életedben... 200 éve erre azt mondták volna, hogy "milyen romantikus", ma azt mondják erre, hogy "kapitális hülyeség".

Ez a srác szeret téged, ki is mutatja. Te sem vagy közömbös iránta, csak éppen jelenleg nem tudod, hogy mit csinálj: szeretnél is tartozni valakihez, de még élénken él benned a másik fiú emléke.

A megoldás semmi esetre sem az, hogy gyűrűt követelsz az újtól! Ezzel nemcsak őt, hanem magadat is becsapod. Csúnya vége lehet.

Akkor mondd azt, hogy kész vagy az eljegyzésre, ha már képes vagy levenni az előző srác gyűrűjét! Amikor végre felfogod, hogy az a fiú meghalt, már csak az emlékeidben létezik, te viszont élsz, és élned kell tovább az életed nélküle.

Ismerkedj vele tovább, de ne akarj elköteleződni felé, még eljegyzés-szinten sem! Ha később úgy alakul, hogy komolyabbra fordul a kapcsolat, akkor te is képes leszel levenni a másik fiú gyűrűjét, és ő is tudni fogja, hogy kész vagy az eljegyzésre. Erőltetni teljesen felesleges és káros is. Nem lesz ettől jobb egyikőtöknek sem.

2010. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van, sok dologra ráébresztettél! Azt hiszem, lesz min gondolkodnom...
2010. aug. 26. 14:54
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a valóág nem fekete és fehér (hanem színes), úgy a szerelmi élet tekintetében sem úgy működik hogy vagy egyedülállóként, vagy eljegyzett menyasszonyként élsz...

Nem lehetne, hogy egy kicsit felhőtlenül boldogan együtt legyetek, és csak "úgy simán" szeressétek egymást?

2010. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Én azt kívánom neked, hogy dönts jól, és ha szereted valamennyire (mindegy, milyen mértékben) a mostani párodat, gondold át, mi jó neki, és ne azt, mi jó neked.
2010. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
Neki az a jó, ha én vagyok Neki, de milyen áron? Tökéletesen megértjük egymást, csak mégse érzek olyan intenzív szerelmet iránta, mint a Vőlegényem iránt!
2010. aug. 27. 11:19
 48/51 anonim ***** válasza:
és mégis közölni akartad vele, hogy készen állsz az eljegyzésre? én követtem ezt a komment halmazt, és most már totálisan nem tudom, hogy rólad és az érzéseidről mit is kéne gondolnom. nagyon ostobácska vagy. idáig arról szólt a fáma, hogy halálosan szerelmes vagy és azért akarod ezt mondani neki, hogy megnyugodjon, meg azért, mert neked KELL(????) az a jóleső érzés, hogy menyasszony vagy. Most meg kiderül, hogy nem is vagy igazán szerelmes???? hogy is van ez? a végén kiderül, hogy sajnálatból vagy vele, meg mert nincs jobb! és te akartál eljegyzést??!! URAMATYÁM!!
2010. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

Összegezzük a tényeket: NEM vagy kész az eljegyzésre. Őszintén szólva az is felelőtlenségnek tűnik, hogy 20 évesen, 2 havi ismereség után már együtt laksz valakivel. Még bőven a randizgatásnál, bulizgatásnál, ismerkedésnél kellene tartanotok, de ti ezt felváltottátok a szürke hétköznapokra. Nagy hiba volt, ezért nem érzed az intenzitást.

Az, hogy a pasi szeret téged, nagyon kevés a boldogsághoz.

Mit tennék? Várnék... lehet, hogy pár héten belül szétmentek, lehet, hogy évek múlva együtt lesztek.

Az exed gyűrűjéből csináltass magadnak egy medált, azt hordhatod életed végéig, hiszen az emléke hozzá tartozik az életedhez. De a karikagyűrűjét hordani egy új párkapcsolatban nem normális dolog, és 100 emberből 99-et levetetné veled. A párod sem fogja sokáig jó szívvel tűrni. Egy ideig talán, de aztán rájön, hogy sosem lesz első nálad, és lelép.

2010. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha kész vagy az eljegyzésre, azt fogja érezni a Párod. Valószínűleg ki akarja várni, amíg el tudod engedni az előző szerelmedet.
2010. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!