Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan utaljak a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak a barátomnak arra, hogy már kész vagyok az eljegyzésre?

Figyelt kérdés

2 hónapja lakok együtt a barátommal és nagyon jól kijövünk, megértjük egymást, minden nagyon happy, hihetetlenül ragaszkodik hozzám eleinte én nem gondoltam komolyan, de Ő már akkor is.


Voltam már mennyasszony 17 évesen, de az egyik másik történet, a lényeg, hogy tudom milyen felemelő érzés és akarom!


Hogyan utaljak a barátomnak arra, hogy én már kész vagyok az eljegyzésre? Elvégre én nem kérhetem meg a kezét.

Tudtok segíteni?


Én 20/L, Ő 28/F.


2010. aug. 25. 14:31
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
83%
Nem az ötlet buta hanem te,20 évesen a kommnetjeidből inkább 13 éves kislánynak tűnsz aki nem tudja hogy mit kar.
2010. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked egy gyűrű kell ahhoz, hogy bizonyítsa, hogy imádjátok egymást, akkor gratulálok. Akármit is írsz, ez jön le.
2010. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

A mai napig hordod a másik srác gyűrűjét? Ejha! Nagyon komolynak fog tűnni, ha mellé felkerül majd a mostanié is... A végén még valaki megkérdezi, hogy akkor te most kihez is akarsz hozzámenni, a mostanihoz, vagy az elhunythoz? :P

A gondolkodásod alapján nagyon kislányos vagy még. Ha fiatal vagy a házassághoz, az azt jelenti, hogy az eljegyzéshez is fiatal vagy. Ez nem "oltogatás", egyszerű tény. Ha harminc ember egymástól függetlenül ugyanazt mondja, akkor abban lehet valami, nem?

2010. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem normális, hogy hordod az elhalálozott exed gyűrűjét... nem vagy te pár nélküli özvegyasszony, ne haragudj, illene levenni a mostani párodra való tekintettel!

amúgy meg én is azzal értek egyet, hogy ajándékozzatok egymásnak valamit, ami összeköt titeket. fogd már fel, hogy eljegyzéssel a házassági szándékunkat fejezzük ki, neked meg olyan NINCS!!!

2010. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

Csak hogy valami HASZNOS választ is kapj, ha a többi nem elég:


[link]

2010. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

Jó elég volt!


20 éves vagyok, sok fájdalmon mentem keresztül, sok mindent nem értek még a világ dolgaiból!


Az oltogatásotok valamennyire építő jelegű is volt. Köszönöm!


Azt hiszem ráébredtem, hogy nem vagyok még kész egy új kapcsolatra!


Furcsa... 2 év telt el, de én még mindig hordom a gyűrűt... szeretem!

2010. aug. 25. 17:08
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

Valójában azért akarsz te ennyire hisztérikusan eljegyzést, mert az exed haláláig menyasszony voltál és nem akarsz elszakadni ettől az érzéstől. de ez nem megoldás.

Amíg nem heverted ki az exed elvesztését, eleve nem szabadott volna új kapcsolatba kezdened. Ne csak magadra gondolj most, hanem az új párodra is: szerinted neki milyen érzés lenne ezt tudni? Ne hülyítsd őt, mert ez senki nem érdemli meg! Költözz el és dolgozd fel végre a veszteségedet és csak ép lélekkel kezdj új kapcsolatba!

2010. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
"Furcsa... 2 év telt el, de én még mindig hordom a gyűrűt... szeretem!" - az emlék, a vágyakozás, az illúzió nagy erő. Meg kell tanulnod elvonatkoztatni ettől, és akkor, de csak akkor, tovább tudsz majd lépni :)
2010. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hiszem ráébredtem, hogy nem vagyok még kész egy új kapcsolatra!"


Alig pár órája még azt akartad, hogy eljegyezzen az új pasid... Érted már, mire céloztunk, mikor azt mondtuk, hogy nem vagy még érett ilyenekre?

2010. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
77%
Ugye ezzel nem azt akarod mondani, hogy elküldöd a mostani srácot?
2010. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!