Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Furcsa dolog, hogy napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa dolog, hogy napra pontosan tudom az eljegyzèsem dàtumàt ?

Figyelt kérdés
Előre megbeszèltünk mindent a pàrommal, èn vàlasztom ki a gyűrűt is ,ès nagyon boldog vagyok. Lesz egy ebèd kettesben ,mindenfèle felhajtàs nélkül. Pàr hèt múlva rà , pedig egy pàr napos wellnessz.
2021. jún. 14. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nincs ebben semmi fura, én pontosan emlékszem rá, hogy tegnap mikor voltam a wc-n.
2021. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az furcsa lenne, hogy ebben így semmi meglepetés nincs. De nyilván úgy csináljátok, ahogy nektek jó. Anno mi is megbeszéltük, úgy körülbelül mikorra tervezzük az eljegyzést, de a körítést a férjem egyedül szervezte meg, így nagy meglepetés volt, ugyanakkor valahgoy mégis vártam, sejtettem hogy abban az évben megkér.
2021. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa, én is valami hasonlót szeretnék, hogy csak beszéljük meg, hogy összeházasodunk, aztán esetleg csinálunk valami kis ünnepséget. Nem értem, hogy minek kell ennek feltétlen meglepetésnek lennie.
2021. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as, az idióta amcsi filmek miatt.
2021. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem teljesen jó.
2021. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!