Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El fog egyáltalán jegyezni?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog egyáltalán jegyezni?!

Figyelt kérdés
A barátommal már hosszú idő óta együtt vagyunk. (5 év) én 22 éves vagyok ő 30 éves. Én úgy gondolom hogy már lassan ideje lenne az eljegyzésnek, viszont mindig kitért a válasz alól ( túl fiatal vagyok, nincs pénz esküvőre stb...) Ez egy kicsit zavar, és felmerült az a gyanúm hogy igazából nem is akar tőlem semmit. Mit gondoltok?

2021. júl. 22. 00:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
5%
A fickó állja az esküvőt ? Már azon a napon lenyúlnátok?
2021. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%
#11 Hát, ha szerinted ez lenyúlásnak minősül, akkor meg is érdemled, hogy nincs nőd. :) Csak mert úgy sejtem, incel vagy, és a paplan alatt vered. Helyes, maradjon is így.
2021. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
24%
Együtt éltek már? Talulsz még? Vagy olyan végzettséged, munktapasztalatod, hogy ha egyedül maradnál megélnél? Most ezekre kellene koncentrálnod, nem ilyen fiatalon, az első kapcsolattal házzasság.Azt majd gyerek, és csodálkozol, hogy pénzed meg semmire.
2021. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
Miért zárná ki egyik a másikat? Munka, egyetem mellett nem lehet házasodni? Hasonló szituációban vagyok én is, mint te csak néhány évvel idősebb is vagyok. Én mindig megkapom, hogy ez az ő dolga, ő már tudja a pontos dátumot, ha kérdezgetem, attól nem fog előbb megtörténni... Hát szerintem az, hogy az engem is érintő döntésekben részt akarok venni, az teljesen okés. Sajnos már kb 1 éve hallgatom ezt, és eljutottam oda, hogy már szinte nem is érdekel, ha megtörténik sem lesz olyan jó érzés. Sajnos a közös lakásvásárláshoz is így áll. Szóban persze persze, 10000%-ig akarja, de amikor végre cselekedni kellene, akkor semmi. Én megfogadtam, hogy hha év végéig nem történik semmi, akkor szakítok, mert nekem nincs kedvem egy helyben toporogni az életben.
2021. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Edina Hegyi ***** válasza:
55%

Finoman fogalmazva:. 22 èvesen a muskàtlis viràgod lennt mèg, fiatal!

Ő 30 èves.

28-29 maximum 30 èves nővel szìvesebben tervezgetne mivel, Aktìvan dolgozò ès èrett nő. Ide vagy oda 5 èv. Mèg fiatal vagy neharagudj 🤷‍♀️Van időd mèg, a hàzassàg gondolatain agyalni. (3-4 èv mùlva.)Hiàba tartod magadat èrett leànynak a hàzassàgra ha ő, nem akarja.Tudom hogy tudni szeretnèd az igazi konkrètumot, de ha kèst teszel a nyakához akkor sem mondja meg, mert inkàbb hagyja hogy leszùrjad!

Könyveld el magadnak, hogy ez az 5 èv, szèp ès jò volt.Nem lesz veled becsületes! Következő èvben meg majd màst talàl ki.

Èn ezt vàzoltam le a kèrdèsedből. (Neharagudj)

2021. júl. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
64%

Kamu dumák, kifogások. Az esküvő nem kerül semmibe. 2 tanúval hétköznap ingyen össze lehet házasodni. A pénz azon múlik, mekkora a körítés,mekkora puccparádét rendeztek. Egy 100 fős lagzi nyilván nem olcsó viszont nem is kötelező olyat tartani. Egy szűk körű esküvő, normális éttermi ebéddel, tortákkal kijöhet akár 95 ezer ft- ból is ( nekünk pont ennyi volt) És aki ennyit sajnál erre a napra, azzal nem biztos, hogy egymáshoz valók vagytok.

Vedd észre, hogy neki nem kell feleség, ( te biztos nem) csak egy épp aktuális barátnő. Ennyi.

2021. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
UPDATE: Köszönöm mindenkinek a kedves és a kevésbé kedves válaszokat! A barátom a hétvégén megkérte a kezemet! Igazából elmondta hogy lassan már egy féléve tervezi hogy megkérje a kezem, a kérdéseimre pedig éppen ezért adott semleges választ mert nem akarta saját magát lebuktatni. Hatalmas az öröm!
2021. júl. 26. 00:18
 18/28 anonim válasza:
45%
Korai házasságnak korán lesz vége, lesz sírás.
2021. júl. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
66%
Vagy addig nyaggattad amïg nem fogta be a szád a lánykéréssel😂 Ennek annyira nem érdemes örülni. Még nem vagytok házasok....
2021. júl. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Edina Hegyi ***** válasza:
66%

Jaj hagyjad màr az ilyen kamu szövegeket! Olvasd màr el a kèrdèsedet ! ( túl fiatal vagyok, nincs pénz esküvőre stb...) Èn ha szeretek valakit, vagy "HA" el akarom jegyezni, akkor biztos nem ilyen vàlaszt adok!)Kèrdezgetted a mikor jelenetet, ő inkàbb megkèrt, csak szàllj le ròla màr Ez annyira àtlàtszò!!

Esküvő mikor lesz? 15 èv mùlva?

2021. júl. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!