Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor fog egyáltalán eljegyezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog egyáltalán eljegyezni?

Figyelt kérdés

Párommal 7 éve vagyunk együtt. Ebből 4 éve lakunk együtt saját házban. De úgy érzem hogy eljegyzés az soha nem fog be következni. Próbáltam erről beszélni vele, de mindig felkapta a vizet és mondta majd akkor hogy ha nem piszkálják ezzel. Utána tudtam meg hogy a haverjai meg a szülei is kérdezgették már. Amikor össze jöttünk akkor ezt le tisztáztuk hogy ő is akár házasodni meg gyerekeket is akar. De jelenleg ki látástalan a helyzet.

Kérem a házasság ellenesek ne válaszoljanak ha csak belém akarnak kötni.


2020. máj. 18. 18:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Két okra tudok gondolni. Az egyik, hogy kvázi már mindent elértetek így is, házasság nélkül, pl a saját ház. Így úgy gondolja nincs már értelme az eljegyzésnek. A másik pedig, hogy tényleg mindenki piszkálja és ettől már teljesen kivan, és az utolsó gondolata az eljegyzés. Másképp viszont ezt nem fogjátok tudni megoldani, csak ha megbeszélitek. Ülj le vele. MOndd hogy nem piszkálni akarod, szép higgadtan add elő, hogy változtak-e az elképzelései ezzel kapcsolatban azóta, hogy utoljára beszéltetek róla és letisztáztátok, hogy mindketten házasodni szeretnétek.
2020. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagyok házasságellenes de egy ilyen helyzetben ahol minden megvan házasság nélkül is az ég világon semmi értelme eljegyzésért hisztizni.
2020. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm szépen a válaszod. Majd ha lesz egy nyugisabb napja akkor leülök vele.


Másodiknak meg ki mondta hogy hisztizek? Csak meg akartam tudni hogy akkor most mi a helyzet. Arról még fogalmam sem volt, hogy a hátam mögött ezzel piszkálják. Mellesleg tudja hogy ez nekem milyen fontos.

2020. máj. 18. 18:48
 4/26 anonim ***** válasza:
5%
Nagyon nem értem ezt az eljegyzés mániát, főleg, hogy szintet ugrottatok az együtt éléssel. Házasságban, gyerekben kellene együtt gondolkoznotok.
2020. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Hármas ez nem mánia. Amióta az eszemet tudom ez a vágyam és próbáltam olyan párt is keresni akivel egyeznek a dolgok..

Na a gyerekhez még nem érzi készen magát. Meg amúgy is vele még várnánk 1-2 évet

2020. máj. 18. 18:52
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
Mond meg neki hogy gyereket akarsz és családot és egy családban féj és feleség van. És neked ez az állmod és erről nem fogsz lemondani a kedvéért, úgyhogy döntse el mit akar! Pl....
2020. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
6%

#6 Tehát érzelmileg zsarolja egy olyan dologban ami teljesen lényegtelen objektíven, logikusan, érzelmileg bárhogy megnézve? Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Csesszen szét egy jól működő párkapcsolatot egy lényegtelen baromság miatt ami nélkül ugyan úgy tökéletes kapcsolatban lehet élni?

Le kell mondani az álomvilágról, a házasság semmit nem fog hozzáadni a kapcsolathoz. Beteges ennyire ragaszkodni hozzá.

2020. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem lényegtelen hisz számára fontos! A párja ha szereti akkor ezt megérti. És nem lényegtelen. Akik családot szeretnének azoknak a gyerek miatt is fontos. Pl megszületik a gyerek nem kell az anyának megnevezi kitől van, és hogy mi lesz a család neve se kérdés. És pont annak probléma ez aki nem tervez a másikkal! Rohadt egyszerű! Csak fáj belátni!
2020. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Hetes kérlek hagyd hogy eldöntsem mi a vágyam. Mert lehet a te részedről beteges lehet, de az én részemről nem az főleg hogy nyílt lapokkal indult a kapcsolatunk.

Zsarolás természetesen nem jutna eszembe, nem az a célom hogy el üldőzem. Véleményekre voltam kíváncsi.


Köszönöm mindenkinek a válaszát

2020. máj. 18. 19:22
 10/26 anonim ***** válasza:
7%

Tehát ha valaki 7 éve vele van, közös házuk van az nem tervezés, csak és kizárólag ha papír van róla... Értem. Édes istenem.. :'D Pont ilyenkor érzi nulla szükségét az ember amikor ezer meg egy módon bizonyítják, hogy elköteleződtek és egymással terveznek. Nőként szégyellem néha magam mások helyett, hogy a pasi tehet ezer meg egy kedves gesztust de akkor is szar alak mert nincs gyűrű...

A gyerekhez pláne teljesen felesleges a házasság. Lehet kínlódni évekig a válással csóri gyereket egy életre megsebezve ahelyett, hogy mindenki menne a dolgára. Aki el akar hagyni az el fog házasság mellett is. Ha meg nem akar ott pont tök mindegy, hogy van-e papír. Ugyan annyi idő az apaságit aláírni mint az esküvői papírt.

2020. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!