Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El fog egyáltalán jegyezni?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog egyáltalán jegyezni?!

Figyelt kérdés
A barátommal már hosszú idő óta együtt vagyunk. (5 év) én 22 éves vagyok ő 30 éves. Én úgy gondolom hogy már lassan ideje lenne az eljegyzésnek, viszont mindig kitért a válasz alól ( túl fiatal vagyok, nincs pénz esküvőre stb...) Ez egy kicsit zavar, és felmerült az a gyanúm hogy igazából nem is akar tőlem semmit. Mit gondoltok?

2021. júl. 22. 00:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
45%
Megérte kihisztizni. Mostmár szeret vagy mi?
2021. júl. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
67%
Szerintem ha nem szeretne, akkor dobba volna, nem eljegyezte volna. Megint látszik az emberek “jóondulata”
2021. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
55%
én nem tudom miért bántjátok a kérdezőt. az miért lenne hiszti, meg zsarolás, ha megosztja a párjával, hogy mit szeretne az életben. a házassághoz 2 ember kell, jó hogy ,,beleszól" abba, ami őt is érinti. ha meg 30 évesen annyira balf*sz a csávó, hogy inkább elveszi akkor is, amikor nem akarja, akkor meg magára vessen
2021. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
78%

#23 Így van. 21. század van. Nyilván minden nő a meglepinek örül jobban, de igen is, ha eltelik pár év, és nincs eljegyzés, akkor nem bűn rákérdezni, megbeszélni.


Ugyanis ha az egyik fél házasságot szeretne, a másik nem, de nem beszélik meg, akkor húzzák egymás idejét. Senki idejével sem szabad játszani.


Az eljegyzéshez pedig gratulálok. :)

2021. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
#25 ös a 21. században nem ritka hogy egy fiatalabb nő idősebb pasival van vagy fordítva, főleg azért sem mert a legtöbb nő már érettebb sokkal a koránál, nem úgy mint a férfiak átlagban..(örökké gyerekek maradnak) persze van kivétel. De köszönöm a kedves hozzászólásod, nagyot nevettem rajta. Köszi! ;)
2021. júl. 26. 16:04
 26/28 anonim ***** válasza:
51%
Utólag is gratulálok nektek, sok boldogságot! 😊
2021. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szia! Összeházasodtatok azóta? Én is a lánykérést várom, már tűkön ülök, de egynél többször én nem mertem rákérdezni.
2022. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Mindig azoktól a nőktől hallom ezt az "érettebb vagyok a koromnál, azért vagyok idősebb pasassal", akiknek esélyük sincs a saját korosztályukból pasit fogni. :) Igen, ez tényleg nevetséges.
2022. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!