Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok van esélyem megkérni a kezét ? Igent mondd?

Figyelt kérdés

A párommal több mint 2 éve együtt vagyunk. Mély lelki kapcsolatunk volt és olyan múlttal rendelkezünk,hogy egyértelmű volt a sors egymásnak szánt minket. Eltelt 2 év és az utolsó 2-3 hónapban volt kb 5 nagyobb összeveszés a családok miatt és amiatt, hogy a párom túl sokat tesz magára. Dolgozik közben az egyetemet akarja befejezni és ide oda cikázik. A jövő képünk megingott mert én sem akartam pestre menni és ő se biztos hogy akart volna maradni egyetem utan. Teljesen elmentünk egymás mellett szeptember óta.. Megharagudtunk egymásra és szakitottunk.. Telejsen békésen szakítottunk mondván hogy nem megy előre a kapcsolat. 2 hete szakitottunk azota alig beszéltünk ha beszéltünk is csak egyéb munka kapcsán stb. Közben rájöttem,hogy tényleg nem mehet tovább és mikor ujra találkoztunk elis mondtam,hogy ez igy tényleg nem emhet tovább majd eltelt egy hét és most ott járok hogy ő az igazi és hülye voltam hogy nem engedtem az elveimből. Végülis pesten is eltudok helyzkedni és képes vagyok tanulni is... A nyáron volt alkalmunk arról beszélni ,hogy 2022 végén amikor végez az egyetemmel megkérem a kezét. Sajnos ugye most ugy állunk hogy ez nem jön el. Mind a ketten komolyan gondoltuk,hogy most vége és szerintem ő is elkezdett meggyászolni de tudom ,hogy ő nagoyn erős lélek de attól még biztos hogy szeret. Legtuobb is elmondta hogy mint ember nagyon szeret és a lelkem is csak mint párkapcsolat nem megy tovább. Arra gondoltam ha úgy is megakartuk tenni. Most Utoljára Megprobálom, megkérem a kezét. Vesziteni való nicns hiszen ha nemet mond akkor legalább tudni fogom,hogy ténlyeg vége. De úgy érzem bennünk van még ez és tudom,hogy már én is azt akarom amit ő.

Persze lehet késő. Ha késő akkor ez van. Viszont mindenféle képpen megakarom próbálni mert szeretem és komolyan gondolom vele a jövőt


24F vagyok ő 23L



2021. dec. 13. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Ez a megkérés a leírás alapján nem fog összejönni.
2021. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd ?
2021. dec. 13. 15:06
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
A lánykérés a legboldogabb napjaitokban kéne megtörténjen. Szakítás után, miután kifejetettétek, hogy nincs közös jövő, mégis mire számítasz?
2021. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Arra hogy elhiszi.hhogy már tudom mit kell tennem és ha kell engedek az elveimből és felmegyek pestre hogy vele éljek illetve hogy a családaink nem állhatnak közénk. Nem számítok igenre! 90%a nem de ha még is igent mondd akkor betudom bizonyítani és talán még boldogok is lehetunk..
2021. dec. 13. 15:13
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ennek reszeltek.
2021. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Megértem
2021. dec. 13. 15:47
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem számítok igenre! 90%a nem de ha még is igent mondd akkor betudom bizonyítani és talán még boldogok is lehetunk.."


Fordítsd meg a sorrendet.

2021. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad hogy elmondta hogy szeret mint embert... Akkor?


Ezt elrontottatok..


Szerintem nem fog igent mondani, vagyis nem mondana.

Meg se próbálnám, de Te tudod.. 🙄

2021. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!
2021. dec. 13. 16:45
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a véleményem, de először is szólok, hogy nem rosszindulatból írom amit írok, épp ellenkezőleg, remélem egy kicsit elgondolkodsz rajta és összekapod magad.


Nevetségessé fogod tenni magad. Biztos vagyok benne, hogy meg fogod kérni a kezét, ezért meg sem próbállak lebeszélni róla.

Érthető, hogy szerelmi bánatod van, és minden butaságba kapaszkodsz, ami által azt reméled, hogy visszakapod őt, de csak egy kellemetlen és nevetséges szituációba kerülnél. Ahogy írták előttem, egy eljegyzés optimális esetben egy boldog kapcsolat következő szintje. Hiába voltatok boldogok több mint másfél évig, ha az utóbbi pár hónap ennyire félrement. Ha tényleg erős lenne köztetek a szerelem, és biztosak lennétek magatokban és a másikban, nincs az a családi nyomás, ami szétválasztott volna titeket.

Az "olyan múlttal rendelkezünk,hogy egyértelmű volt a sors egymásnak szánt minket" alapján arra következtetek, hogy mindketten megszívtátok valamiért az életben (például a családotok miatt) és ezért kapaszkodtatok egymásba. De ő tovább tudott lépni ezeken a dolgokon, és most már nincs rád szüksége.

A másik az, hogy neki tervei és céljai vannak - mint pl. az egyetem elvégzése -, határozott elképzelései vannak arról, hol szeretne élni, ellenben te?... Semmi jövőképed nincs, mész amerre fúj a szél. Vagyis követed az exedet, tőle teszel mindent függővé. Hidd el, ez baromira idegesítő sok ember számára, és sokan nem is tudnak hosszútávon együtt maradni valakivel, akinek ennyire nincs jövőképe: mint ahogy ő is szakított veled.


Én inkább azt tanácsolnám, hogy ne hozd kellemetlen helyzetbe sem őt, sem magadat egy ilyen megalázó lánykéréssel. Inkább nézz magadba, és keress valami célt az életben, tervezd meg, hogy érheted el azt a célt, és dolgozz érte. Ha a lány azt látja, hogy végre képes vagy önállósodni és összekapni magad, előbb visszatér hozzád, mint ha kutyaként pitizel egy gyűrűvel, hogy fogadjon vissza.

2021. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!